Małgorzata Rozenek nie należy do gwiazd, które jakoś szczególnie dbają o zachowanie prywatności wyłącznie dla siebie. Gwiazda TVN chętnie dzieli się szczegółami z życia rodzinnego, a jej ostatnie zdjęcie wywołało niemałą sensację na Instagramie. Wszystko za sprawą jednego szczegółu, którego dopatrzyli się internauci.

Małgorzata Rozenek na świątecznym zdjęciu z rodziną: Zrobili z Pani MANEKINA

Małgorzata Rozenek w łazience

Małgorzata Rozenek zapozowała do zdjęcia na planie półfinałowego odcinka show „Rozenek cudnie chudnie”. Miała na sobie niebieską tunikę, która zachwyciła jej obserwatorki. Za pochodzącą ze sklepu należącego do narzeczonej Arkadiusza Milika Jessici Ziółek należy zapłacić 1790 złotych.

Rozenek niczym ubezwłasnowolniona Britney Spears opublikowała dwa niemalże identyczne zdjęcia na pierwszy rzut oka różniące się wyłącznie kątem przechylenia głowy. Przy okazji Małgorzata wyznała, że nie schudła tyle, ile zamierzała. Pośród zapewnień, że sylwetka Perfekcyjnej Pani Domu jest idealna znalazły się wypowiedzi obserwatorów, których bardziej niż figura żony Radka Majdana interesowało to, co odbija się w wypolerowanych płytkach nad wanną.

Małgorzata Rozenek SKRYTYKOWANA za obuwie domowe

Dzień dobry 😁 ślę Wam dobrą energię z planu finałowego odcinka „Rozenek cudnie chudnie” 😁 coś tam, ta Rozenek schudła 😉 nie jest idealnie, ale to lepiej, będzie nad czym pracować w nowym roku 🤪💪 Kochani, życie nas nie rozpieszcza, więc rozpieśćmy się sami💁‍♀️ mój sposób to masaż i postanowiłam dziś wieczorem, po tym jak Henryk Jan #dzidziuśmajdana pójdzie spać, taki sobie zafundować💁‍♀️ a Wasze sposoby? Może się czymś zainspiruje 😁 miłego dnia Pączuszki 😘 i cały czas sobie powtarzajcie (ja tak robię) jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie spokojniej😇 całusy – napisała Małgorzta.

Fani zaczęli jednak podejrzewać, że odbijający się w glazurze mężczyzna to nikt inny jak Radosław Majdan uchwycony podczas prozaicznej czynności oddawania moczu.

Małgorzata Rozenek pokazała choinkę. „Świąteczna wariatka”

    • Kto tam się w lustrze odbija 😵.
    • Czy na drugim zdjęciu w oddali Radek siusia?
    • Ktoś z tyłu za Panią sika.
    • Jednak mistrz 2 planu wygrywa 😂 chyba siku robi.

Małgorzata ucięła wszelkie spekulacje, informując, że mężczyzna zwrócony twarzą do ściany to oświetleniowiec pracujący na planie programu.

Małgorzata Rozenek na okładce Vogue’a: „Pierwsza okładka. Coś czuję, że ostatnia”

Kupujecie tę wersję?

Małgorzata Rozenek w łazience

Małgorzata Rozenek w łazience pokazała sikającego Radka Majdana? Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek w kreacji Macieja Zienia.

Małgorzata Rozenek w kreacji Macieja Zienia. Fot.Instagram:m_rozenek.

 

Małgprzata Rozenek opuszcza studio DD TVN

Małgprzata Rozenek opuszcza studio DD TVN fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Podlewski/AKPA