Marcela Leszczak i Misiek Koterski poznali się 8 lat temu i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia. I choć ich wspólna droga była raczej wyboista, ostatecznie na początku 2024 roku , na plaży na Florydzie, zakochani przysięgli sobie miłość aż po grób. Później co prawda przyznali, że ceremonia na piasku nie miała mocy prawnej, dlatego chwilę później musieli udać się do urzędu i podpisać oficjalne dokumenty. Okazuje się jednak, że państwo Koterscy mają w planach jeszcze… kolejny ślub! A zdradzają o tym w nowym wywiadzie w magazynie „Viva!”.

Co za metamorfoza! Mąż Kirsten Dunst jest nie do poznania

Marcela i Misiek Koterscy planują kolejny ślub

Plaża w Key West, stylowy baldachim, Marcela, Misiek i owoc ich miłości – syn Fryderyk. Tak właśnie wyglądał sekretny, romantyczny ślub znanej pary. I choć influencerka co jakiś czas uchyla rąbek tajemnicy i zdradza szczegóły dotyczące zarówno ceremonii, jak i jej kulis, w najnowszym wywiadzie jeszcze chętniej opowiada o miłości z aktorem i tym wyjątkowym dniu.

Kim Kardashian wymyka się z nowym facetem po „oscarowym after party”. To oficjalny debiut pary….

Kilka tygodni temu spontanicznie, w tajemnicy i na Key West powiedzieli sobie „tak”. Po siedmiu latach razem, dwóch bolesnych rozstaniach i terapii dla par postanowili dla siebie i synka Fryderyka zawalczyć o wspólne szczęście. „Kiedy stanęliśmy na plaży pod baldachimem, życie przeleciało nam przed oczami”, mówią Marcela i Michał Koterscy Beacie Nowickiej – czytamy w social mediach.

Dodajmy, że z okładki bije po oczach również wielki napis: „Był ślub, będzie ślub”. Możemy się domyślać, że małżonkowie chcą świętować połączenie rodzin w nieco większym gronie i wyprawić przyjęcie godne gwiazd.

Magda Mołek w pierwszym wywiadzie po ogłoszeniu rozwodu z mężem! „Nie radzę sobie z…”