Rafał Jonkisz (21 l.) i Marcelina Zawadzka (30 l.) trafili na strony jednego z tytułów plotkarskich. Twoje Imperium opublikowało zdjęcia paparazzi, na których widać prezenterkę i mistera nie szczędzących sobie czułości.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą od kilku miesiecy

To potwierdzenie plotek, które w mediach krążą już od wielu miesięcy. Pierwsze pogłoski o tym, że Zawadzka spotyka się z Jonkiszem pojawiły się w listopadzie 2018 roku.

Rafał Jonkisz: Szlag mnie trafił jak zobaczyłem te wypociny…

Potem serwisy plotkarskie odwołały alarm pisząc, że Marcelinie wpadł w oko ktoś inny. Teraz okazuje się, że to faktycznie Rafał zdobył serce gwiazdy TVP.

Ile lat ma Marcelina Zawadzka? W jakim wieku jest Rafał Jonkisz?

Marcelinę i Rafał dzieli spora różnica wieku. MIss Polonia 2011 skończyła w styczniu 30 lat. Rafał Jonkisz ma lat 21. Między nimi jest 9 lat różnicy. Dużo to czy mało? Miłość nie zna granic, śmiało więc można uznać, że 9 lat to pestka!

Związki Marceliny Zawadzkiej

D tej pory Marcelina kilka razy sparzyła się w swoich związkach. W 2012 roku Miss rozstała się z partnerem, z którym była trzy lata. Pięć lat później stała się bohaterką plotek, gdy zaczęła się spotykać z aktorem, Mikołajem Roznerskim. Kiedy para się rozstała, Zawadzka wyjechała z Polski na urlop, by uleczyć złamane serce i dojść do siebie.

Jak mieszka Marcelina Zawadzka?

W rozmowie z Fleszem Zawadzka zdradziła, jaki był powód jej rozstania z Mikołajem:

Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu. W związku jest się po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Jeśli to tak nie funkcjonuje, to nie ma sensu ciągnąć takiej relacji – powiedziała.

Potem Marcelina spotykała się krótko z aktorem, Leonardo Marquesem.

Zawadzka zaprosiła nawet Leonardo na święta do rodzinnego domu.

Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, fajnie spędzamy czas i mamy podobne zainteresowania. Leonardo ciągle się śmieje, jest serdeczny, ma szalone pomysły i czuję, że przy nim nie muszę się spinać – mówiła Fleszowi.

Finalnie okazało się, że Marcelina i Leonardo nie byli sobie pisani. Para rozstała się.

Teraz Marcelina Zawadzka znalazła szczęście u boku Rafała.

Rafał Jonkisz – kim jest?

Rafał Jonkisz w show-biznesie pojawił się w w 2015 roku, gdy został wybrany Misterem Polski. Rafał pochodzi z Rzeszowa, jest modelem i akrobatą. W 2016 roku Jonkisz doszedł do półfinału konkursu Mister World.

Marcelina Zawadzka zdradziła, jaka jest jej wymarzona SUKNIA ŚLUBNA

Rafał Ma troje rodzeństwa – siostrę Sylwię starszą o 5 lat, Magdalenę – młodszą o 5 lat i młodszego brata Krzysztofa. Kiedy Rafał miał 13 lat, stracił ojca. Mister musiał wtedy wziąć na siebie spory ciężar pomocy mamie. Wywiązał się z tego na medal – o swoich doświadczeniach z tamtego czasu sporo opowiadał w mediach.Jonkisz skończył rzeszowskie liceum, uiczył się też w rzeszowskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego o profilu akrobatycznym.W 2018 roku zaczął studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Jonkisz ma na koncie udział w Tańcu z gwiazdami i występ w Agencie – Gwiazdy.

Sonda

poll-violet

MIędzy Marceliną Zawadzką i Rafałem Jonkiszem jest 9 lat różnicy. Czy to ma znaczenie w związku?

1
Marcelina Zawadzka na pokazie mody

9 lat to jednak sporo. Uważam, że lepsze są związki bez różnicy wieku

2
Rafał Jonkisz w skórzanej kurtce

To nie ma żadnego znaczenia. Ludzie się kochają bez wzgledu na dzielący ich wiek!

3
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz

Czas pokaże. Moim zdaniem to zależy od pary.