Marcelina Zawadzka – na otwarcie salonu choćby w wałkach
Włosy związane w skromny kucyk? Mowy nie ma! Marcelina Zawadzka prędzej pojawi się w wałkach na głowie, niż zrezygnuje z perfekcyjnie ułożonej fryzury.
Włosy to ważna część aparycji Miss, która bardzo dba o to, by zawsze pokazywać się w idealnie wystylizowanych pasmach.
Na otwarciu butiku pojawiła się jednak chyba nieco spóźniona, bo jeszcze z… wałkami na głowie. Za to później pozowała już mając pięknie ułożone, delikatne fale. Coś chyba jednak poszło nie tak. Naprawdę potrzeba tyle zachodu, by osiągnąć ostateczny efekt?





rzesy 1:1 ludzie opanujcie sie one sa doczpiane… kepki tez mialam wiec wiem ze to nie kepki 🙂 pozdrawia:-)
To ona jest twarzą ZŁOTYCH WYPRZEDAŻY?
Ma kobieta poczucie humoru!
Marcelina miała wałki, bo była w pracy. Ale nawet w wałkach pięknie wygląda 🙂
gość, 20-04-13, 13:10 napisał(a):gość, 20-04-13, 11:49 napisał(a):gość, 20-04-13, 10:18 napisał(a):gość, 20-04-13, 09:45 napisał(a):Hmmm…. a czy nie jest przypadkiem tak, że Marcelina wystąpiła tam w roli modelki?? To tłumaczyło by te wałki… Coś mi się wydaje, że “redaktorzy” nie są do końca doinformowani. Ponad to z tego co wiem nie ma doczepionych ani rzęs ani włosów ;DWłosów może i nie, ale rzęsy przecież widać, że sztuczne.hmmm czy ja wiem… moja znajoma ma takie naturalne. Byłam pewna, że doczepiane, ale okazało się, że używa jakiegoś tam preparatu, żeby szybciej rosły. Dlatego wydaje mi się, że i Marcela ma naturalne, zwłaszcza, że studiuje kosmetologie 🙂 ot, takie wrażenie odnoszę :)Ale przecież nikt naturalnie nie ma przy wewnętrznym kąciku oka rzęs o takiej długości.Oczywiście, że tak. Ja mam takie rzęsy tyle, że ja ich nie maluje bo wyglądają właśnie jak Zawadzkiej (czytaj żabi look 😛 )
SZKODA TYLKO, ZE NIKT NIE WIE , ŻE MARCEL BYŁA W PRACY – NA POKAZIE!!! – STĄD TE WAŁKI NA GŁOWIE !!! LUDZIE, CZY WY NAPRAWDE NIE MACIE CO W DOMU ROBIĆ TYLKO Z ZAZDROŚCI, URODY, PISAĆ RZECZY, KTÓRĘ ŚWIADCZĄ TYLKO O BRAKU KULTURY I SZACUNKU DO DRUGIEJ OSOBY !!! POZDRAWIAM,
Ona wyglada troche jak transwestyta w tym przerysowanym makijazu
okropne ma te wlosy tutaj!!!!!
Czesto robie makijaze, do ktorych uzywam sztucznych rzes. Nie wierze, zeby, to byly rzesy naturalne, od razu widac, ze sa doklejone, nie wierze tez, ze ktorakolwiek z was, posiada naturalnie takie wachlarze. Rzesy mozna miec bardzo dlugie, ale na pewno nie beda rownomiernie geste na calej dlugosci, jak szczotka. Mysle tez ze nie potraficie tego realnie ocenic, bo rzesy ktore na zdjeciu z tej odleglosci sa tak mocno sidoczne, w rzeczywistosci osiagaly wrecz groteskowe rozmoary. takze ok, wiele z was moze pochwalic sie dlugimi rzesami, ale na pewno, nie uzyskacie wyruszujac je, takiego dpektakularnego efektu. To co widzicie na zdjeciu, jest efektem prawdopodobnie sztucznych kepek. Rozpisalam sie tak po to, zeby na koniec powiedziec, ze pofobnie jak odoba ponizej, tez nie rozumiem tej nagonki, ze to jej czegos ujmuje, ze stoduje takie zabiegi. Kazda z was moze sobie kupic rzesy za 18 zl i tym prostym trikiem calkowicie zmienic spojrzenie. Polecam.
Sory z literowki 😉
O co chodzi z tym oburzeniem z doczepianymi rzesami i wlosami? Na zachodzie prawie wszystkie gwiazdy nosza sztuczne, a i wiekszosc zwyklych dziewczyn to robi na imprezy. Zaden wstyd! Wasze mamy nie nosily sztucznych rzes w latach 70tych czy 80tych? A farbowanie na blond, opalenizna i makijaz w ogole to tez ingerowanie w naturalny wyglad i jakos sa powszechnie akceptowane.
bardzo ładna dziewczyna, włosy też ma fajne 🙂 co do rzęs to może i faktycznie ma swoje , chociaz wygladaja na sztuczne, ale wlasnie skoro kosmetologia to moze zna jakieś triki zeby taki efekt uzyskać 😉
Jest bardzo ładna i zadbana
gość, 20-04-13, 09:45 napisał(a):Hmmm…. a czy nie jest przypadkiem tak, że Marcelina wystąpiła tam w roli modelki?? To tłumaczyło by te wałki… Coś mi się wydaje, że “redaktorzy” nie są do końca doinformowani. Ponad to z tego co wiem nie ma doczepionych ani rzęs ani włosów ;DWłosów może i nie, ale rzęsy przecież widać, że sztuczne.
gość, 20-04-13, 10:18 napisał(a):gość, 20-04-13, 09:45 napisał(a):Hmmm…. a czy nie jest przypadkiem tak, że Marcelina wystąpiła tam w roli modelki?? To tłumaczyło by te wałki… Coś mi się wydaje, że “redaktorzy” nie są do końca doinformowani. Ponad to z tego co wiem nie ma doczepionych ani rzęs ani włosów ;DWłosów może i nie, ale rzęsy przecież widać, że sztuczne.hmmm czy ja wiem… moja znajoma ma takie naturalne. Byłam pewna, że doczepiane, ale okazało się, że używa jakiegoś tam preparatu, żeby szybciej rosły. Dlatego wydaje mi się, że i Marcela ma naturalne, zwłaszcza, że studiuje kosmetologie 🙂 ot, takie wrażenie odnoszę 🙂
gość, 20-04-13, 11:49 napisał(a):gość, 20-04-13, 10:18 napisał(a):gość, 20-04-13, 09:45 napisał(a):Hmmm…. a czy nie jest przypadkiem tak, że Marcelina wystąpiła tam w roli modelki?? To tłumaczyło by te wałki… Coś mi się wydaje, że “redaktorzy” nie są do końca doinformowani. Ponad to z tego co wiem nie ma doczepionych ani rzęs ani włosów ;DWłosów może i nie, ale rzęsy przecież widać, że sztuczne.hmmm czy ja wiem… moja znajoma ma takie naturalne. Byłam pewna, że doczepiane, ale okazało się, że używa jakiegoś tam preparatu, żeby szybciej rosły. Dlatego wydaje mi się, że i Marcela ma naturalne, zwłaszcza, że studiuje kosmetologie 🙂 ot, takie wrażenie odnoszę :)Ale przecież nikt naturalnie nie ma przy wewnętrznym kąciku oka rzęs o takiej długości.
podoba mi sie, ze nie uciekala ani nie kryla sie przed zdjeciami mimo iz miala walki na glowie, ma do siebie dystans. Mysle ze to nawet zabawne i swiadczy o tym, ze jest “normalna”, sympatyczna dziewczyna 😉
Tak samo pomyslalam
🙂 piękna ale i zabawana dziewczyna z dystansem do siebie 🙂 wzbudza moją sympatię
ta fryzura jest okropna!
Proponuje następnym razem sprawdzać co się pisze 🙂 potwierdzam post niżej, ona tam była w roli modelki… Ehhh ale chyba nie można tutaj oczekiwać rzetelności…
Hmmm…. a czy nie jest przypadkiem tak, że Marcelina wystąpiła tam w roli modelki?? To tłumaczyło by te wałki… Coś mi się wydaje, że “redaktorzy” nie są do końca doinformowani. Ponad to z tego co wiem nie ma doczepionych ani rzęs ani włosów ;D
Nie pisze tego zlosliwie ale nie podoba mi sie ta dziewczyn. Za duzo w niej barbie: tona makijazu, doczepiane wlosy, rzesy..Gdyby to wszystko zdjac, niwiele zostanie z tej calej urody
Te wlosy eygladaja na potargane przez wiatr a nie ulozone przez fryzjera