Rafał Jonkisz był w kilku miesięcznym związku z Marceliną Zawadzką. Wzbudzali duże zainteresowanie, a zrazem kontrowersje – Marcelina jest od Rafała o 8 lat starsza. Miesiąc temu media podały, że para się rozstała. Jednak nikt tego nie skomentował.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz – galeria zdjęć

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka

W końcu możemy się dowiedzieć, jaki był powód zakończenia związku. Po raz pierwszy wypowiedział się na ten temat Rafał Jonkisz dla magazynu Party.

Po wielogodzinnych rozmowach zdecydowaliśmy się rozstać. To była bardzo trudna, ale przemyślana i świadoma decyzja (…). Teraz będziemy szli przez życie jako przyjaciele, z czego bardzo oboje się cieszymy. Cały czas się widujemy i z pewnością się to nie zmieni

– powiedział Mister Polski.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem! Tabloid opublikował ich wspólne zdjęcia

Podkreśla, że zawsze może liczyć na dobre słowo od Marceliny, tak samo, jak ona może liczyć na jego pomoc. Dodaje, że będą się wpierać, bo obydwoje nie chcą, żeby ich znajomość się zakończyła.

Jest zbyt wartościowa

– zaznaczył Jonkisz.

scena z: Rafał Jonkisz, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA trumph-pt_09_wynik-819x1024
Wyświetl ten post na Instagramie.

Myślałam, że trzydziestka to koniec świata😏 i nawet był plan aby tam pojechać 😜 🌴🌍marzyłam o spędzeniu 30tki na Hawajach 🌍🐡Wyszło jeszcze lepiej! Zakopane, masa przyjaciół, znajomych i ludzi bez których nie umiem żyć🙃🥳👫👭👩‍👩‍👦‍👦 Kocham Was Łobuzy! ❤️Dziękuję za wszystko! Za to, że byliście gotowi przyjechać dla mnie na koniec Polski 😜i przygotować niespodziankowy weekend to najlepsze spełnienie marzeń. #friends #birthday #birthdaygirl #zakopane #my30th #kupilimiskokzespadochronem😳🚀 #kupilimigwiazdenaniebie ⭐️ #kochamich @k.zawadzka @eewelinaaptacy @marysia_brudnicka @piotrek_brudnicki @justynae.wisniewska @sz_olka @pla_ski @j.kiss43 @rafal_jonkisz @ewa__maciejewska @catwalkmania_07 @celina_stat @nataliasiwiec.official @architettodellanotte @izabelapolec @pkrupinska @przemek_kear_szymanski @marcin.zielinski @karpielbulecka @filipsao #takbylo25stycznia

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)