Marina w tym roku zdecydowała się w inny sposób spędzić Wielkanoc. Kiedy większość rodzin siedzi przy wielkanocnym stole, żona Szczęsnego bawi się z koleżankami na festiwalu Coachelli w Kalifornii.

Marina podzieliła się wzruszającym filmem z okazji urodzin Wojtka Szczęsnego – pokazała ujęcia ze ślubu i z sali porodowej

Coachella 2019

Na tegorocznym festiwalu Coachelli była obecna spora reprezentacja Polski m.in. Jessica Mercedes, Maffashion, Karolina Gilon, Angelika Mucha, Ola Nowak, Deyn i Majewski. Marina również nie odmówiła sobie zabawy w najbardziej „fancy” miejscu. Wybrała się do USA z Patricią Kazadi i Marceliną Zawadzką. 

Cochaella jest znana przede wszystkim z kolorowych i odważnych charakteryzacji. Natomiast Łuczenko-Szczęsna nie pochwaliła się jeszcze spektakularną stylizacją, na jaką ją stać. Widzimy ją w obecnie modnym t-shircie tie dye, szortach i włosach związanych w kucyk. Z kolei w drugi dzień festiwalu założyła pudrowo-różową perukę, spódniczkę w panterkę i bluzkę na ramiączka. W porównaniu z innymi polskimi influencerkami, Marina nie wyjechała tam promować marki ubrań, a jedynie dobrze się bawić.

Marina o traumatycznym przeżyciu z przeszłości. Poważna operacja wykluczyła ją z show-biznesu

Ciekawe tylko jak Wojtek Szczęsny spędza święta z małym Liamem?

Wyświetl ten post na Instagramie.

🌸

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wesołych Świąt!!! #coachella #palmsprings #throwback

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

zawadzka
marina5
marina4
marina3
marina2
marina1