Marcin Bosak i Maria Dębska poznali się w 2018 roku w warszawskim teatrze Studio, gdzie zagrali wspólnie w spektaklu „Ripley pod ziemią” – on grał rolę tytułową, a ona wcieliła się w jego żonę. Wkrótce potem zaczęli się spotykać i bardzo szybko zostali określeni jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.

Ich związek wzbudzał jednak wiele kontrowersji, ponieważ aktorce zarzucano rozbicie rodziny Bosaka – aktor był zaręczony z Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów: Władysława i Jana.

Ostatecznie Maria Dębska i Marcin Bosak pobrali się po trzech latach związku, a ceremonia odbyła się 15 sierpnia 2020 roku. Ślub pary do samego końca był utrzymywany w tajemnicy, a wieść o tym, że są już małżeństwem dotarła do mediów dopiero po fakcie.

To koniec miłości Marii Dębskiej i Marcina Bosaka. Czy będzie szybki rozwód?

Marcin Bosak i Maria Dębska ROZWIEDLI SIĘ!

Niestety małżeńska idylla nie trwała długo, ponieważ jakiś czas później pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w ich związku. W listopadzie zeszłego roku Maria Dębska została przyłapana przez paparazzi w objęciach innego mężczyzny, a miesiąc później znajoma pary wyznała w rozmowie z „Na Żywo”, że to definitywny koniec ich związku:

Marcin Bosak złożył pozew o rozwód i czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy. Musi uzbroić się w cierpliwość, bo to może potrwać wiele miesięcy. Chce zamknąć ten trudny rozdział związany z Marią, rozwieść się z klasą i rozpocząć nowy, szczęśliwszy etap życia, w którym będzie miejsce na wszystko, czego pragnie.

Z kolei tygodnik „Świat i ludzie” dowiedział się, że para nie tylko się rozstała, ale również nie chce mieć ze sobą nic wspólnego – według informacji zdobytych przez gazetę Maria zrezygnowała z pracy i spotkań na jednej scenie z mężem, a Bosak bardzo ją zawiódł zarówno jako partner i jako przyjaciel. Niestety potwierdzenie lub zaprzeczenie tym plotkom ciężko było uzyskać od głównych zainteresowanych, ponieważ obydwoje długo unikali pytań na ten temat i nie komentują swojego życia prywatnego.

Jak się jednak okazuje Bosak i Dębska nie musieli wcale czekać długo na termin rozprawy – jak donosi „Na Żywo”, para jest już po rozwodzie! Pierwsza rozprawa odbyła się 1 marca w Sądzie Okręgowym dla Warszawy Pragi i tego samego dnia sąd orzekł rozwód.

Jak to możliwe, że poszło tak szybko? Czy Marcin Bosak wróci Moniki Pikuły i swoich synów, czy poszuka szczęścia gdzieś indziej?

Premiera filmu „Bo we mnie jest seks”. Maria Dębska z burzą loków – takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

Maria Dębska, Marcin Bosak, fot. Akpa

Maria Dębska, Marcin Bosak, fot. Akpa

 

scena z: Maria Dębska, fot. Niemiec/AKPA

Marcin Bosak zostawił dla niej swoją partnerkę. Teraz pokazali się razem

scena z: Marcin Bosak
SK: styczeñ 2005, Telekamery 2005, gest
fot. Zawada/AKPA

scena z: Marcin Bosak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA