Rok temu słaliśmy gratulacje Marii Dębskiej i Marcinowi Bosakowi z okazji wzięcia ślubu, a dziś zachodzimy w głowę, co się stało, że ta miłość właśnie dobiegła końca. I choć żadne z małżonków nie komentuje tej sprawy, wokół tego rozejścia pojawia się wiele informacji. Najświeższa? 30-latka chce unieważnić ślub kościelny.

Maria Dębska olśniła na Festiwalu w Gdyni. Przepiękna kreacja!

Maria Dębska chce unieważnić ślub kościelny?

Maria i Marcin pobrali się w 2020 roku w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu. Teraz jednak aktorka chce, by unieważniono to małżeństwo. Przypomnijmy bowiem, że nie istnieje coś takiego jak rozwód kościelny, a zatem unieważnienie to jedyna opcja, by „rozejść się przed Bogiem”.

Maria podjęła już decyzję i zamierza jak najszybciej rozwieść się z Marcinem. Co więcej, od razu planuje złożyć odpowiednie dokumenty w celu unieważnienia ślubu kościelnego – mówi informator tygodnika „Na żywo”.

Jeśli wierzyć plotkom, 30-latka bardzo przeżywa rozstanie i chce, by ten rozdział jej życia został zamknięty jak najprędzej. Aktorka może w tej sytuacji liczyć na wsparcie matki, również rozwódki.

Gdynia, 25.09.2021, 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia, dzień 6, sobota, Gala Finałowa, Maria Dębska fot. Radosław NAWROCKI / Forum

scena z: Marcin Bosak, Maria Dębska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marcin Bosak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA