Wczoraj na torze wyścigów konnych na Służewcu odbyła się długo oczekiwana premiera serialu Netflixa, Wiedźmin. Wśród zaproszonych gości byli aktorzy, którzy wcielili się w główne postacie sagi stworzonej przez Andrzeja Sapkowskiego. Emocje były ogromne, okazało się jednak, że organizacyjnie premiera nie wszystkim przypadła do gustu.

Polscy aktorzy Wiedźmina vs. gwiazdy serialu Netflixa; porównujemy!

Jednym z zaproszonych na pokaz 3 pierwszych odcinków serialu gości był Marcin Gortat. Koszykarz pojawił się na sali o czasie i cierpliwie czekał na pokaz.

Tak jak reszta gości i widzów – początek imprezy zaplanowano na 17.00. Zanim wyświetlono pierwszy odcinek serialu, minęły… 4 godziny. Pokaz zaczął się bowiem dopiero przed 21.00.

Cała sytuacja zniecierpliwiła Marcina Gortata, który wyszedł z imprezy po dwóch godzinach zmęczony wciąż powracającym motywem muzycznym, który puszczano w tle:

Chciałem podziękować za zaproszenie na premierów netflixa „wiedźmin” ale po oczekiwaniu 2h postanowiłem opuścić sale…. ktoś jest naprawdę niepoważny 🙄. Po 100nej powtórce soundtracku bałem się ze będzie mi się śniła w nocy – napisał Gortat na Twitterze.

Henry Cavill i inne gwiazdy Wiedźmina na premierze serialu Netflixa w Warszawie (ZDJĘCIA)

Na Netflixie 6 odcinków serialu pojawi się jutro, w piątek o godz. 9.00 rano.

SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Marcin Gortat, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Marcin Gortat, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Marcin Gortat, SK:, , fot. Podlewski/AKPA