Hakiel ostro odpowiada Wojewódzkiemu. “Ręce precz!”. Pójdzie mu w pięty
Dominika Serowska coraz pewniej czuje się w polskim show-biznesie. Partnerka Marcina Hakiela regularnie udziela się w mediach społecznościowych, gości na branżowych imprezach, a także wzięła udział w trzech programach rozrywkowych. Ten ostatni fakt nie spodobał się Kubie Wojewódzkiemu, który publicznie w nią uderzył. Doczekał się odpowiedzi Marcina Hakiela. Czyżby w show-biznesie rozgrywała się nowa wojna?
Czym zajmuje się Dominika Serowska?
Dominika Serowska zaistniała w mediach jako „partnerka Marcina Hakiela”. Chociaż początkowo trzymała się w cieniu, zaczęła brylować na branżowych imprezach i dumnie pozowała w błyskach fleszy u boku swojego ukochanego. Nic więc dziwnego, że właśnie na jednym z eventów ogłosili, że zostaną rodzicami. Dzisiaj są rodzicami uroczego Romea, którego chętnie pokazują w mediach społecznościowych.
Także sama Dominika potrafi dobrze wykorzystać swoje „pięć minut”, które zyskała dzięki znanemu partnerowi. Udziela wywiadów, w których trakcie nie gryzie się w język (tak jak wtedy, gdy skomentowała ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego), a także wzięła udział w programach rozrywkowych, czym ostatnio pochwaliła się internautom:
W ostatnim czasie brałam udział w trzech produkcjach TV, więc czymś się tam zajmuję – komentowała na Instagramie.
ZOBACZ TEŻ: Wydało się, gdzie pracuje partnerka Hakiela. I po co to było ukrywać…
Kuba Wojewódzki kpi z partnerki Hakiela
Wypowiedź Dominiki odbiła się głośnym echem w mediach i dotarła do samozwańczego króla TVN-u, Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz co tydzień komentuje wydarzenia w swojej rubryce „Mea pulpa” w Polityce i tym razem skupił swoją uwagę m.in. na celebrytce. Pokusił się o krótki, a jednocześnie bardzo kąśliwy komentarz:
Dominika Serowska, znana z faktu bycia partnerką Marcina Hakiela, ujawniła, czym zajmuje się zawodowo. Otóż wzięła udział w trzech programach telewizyjnych. Czyli praca fizyczna.
ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki bezlitośnie kpi z partnerki Hakiela. Dominika wścieknie się, gdy to zobaczy
Marcin Hakiel odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
O ile matka trzeciego dziecka Hakiela na razie nabrała wody w usta, o tyle jej ukochany postanowił stanąć w jej obronie i dodał bardzo wymowny komentarz na Instastory. Zaprezentował światu artykuł, w którym gwiazdor TVN uderza w jego ukochaną i odbijając piłeczkę, publicznie wbił mu szpilę. Przypomniał o pewnej wstydliwej działalności Kuby.
Drogi Kubo, może opowiesz o swojej pracy fizycznej w spółce Przyjazne Państwo, którą miałeś przyjemność prowadzić… #ŁAPYPRECZODMOJEJRODZINY.
Wygląda na to, że jesteśmy świadkami nowej wojny w show-biznesie. Ciekawe, czy Wojewódzki zareaguje na zaczepkę Hakiela.





Marco n wszyscy wiedzą rdza ze Wijewo dzięki był nagabuacz mndzuwei w są nie ceceztjjulki
W Sopocie. Kia akustykiem mię i te skutecznie a i nie w ja, a temu akt ja wiem więc a z dużą dozą na eraisiiejnnu cz Ari