Marcin Bosak odszedł od aktorki Moniki Pikuły dla Marii Dębskiej. Para w 2020 roku wzięła ślub, ale już po niespełna dwóch latach doszło do rozwodu i wszyscy zachodzili w głowę, dlaczego tak szybko się rozstali. Aktorka do tej pory milczała na temat rozwodu, aż do dziś.

Marcin Bosak i Maria Dębska już PO ROZWODZIE?!

Maria Dębska o rozwodzie z Marcinem Bosakiem

Maria Dębska po raz pierwszy otworzyła się w rozmowie z Magdą Mołek na temat rozstania z Marcinem Bosakiem. Zaczęła od wspomnieć z dzieciństwa, kiedy rozstali się jej rodzice. Mamą aktorki jest znana reżyserka Kinga Dębska:

(…) Miałam cztery lata i ja nie pamiętam czasu kiedy byli razem, pamiętam ich zawsze osobno. Na początku trochę się na to złościłam. Natomiast kiedy zyskałam taką podstawową świadomość, mając 10-11 lat, to zaczęłam to doceniać. Nie pamiętam zimy między moimi rodzicami, napięcia, kłótni. Zawsze miałam rodziców, którzy byli szczęśliwi i szczerzy sami ze sobą — wspomina.

Dodała, że ma poczucie, że wychowała się w prawdzie, która czasem była trudna, bo mieszkała pod Warszawą, gdzie wszyscy mieli pełne rodziny.

Potem zaczęła opowiadać o swoim rozwodzie z aktorem:

Towarzyszyło mi echo wychowania, żeby za wszelką cenę wytrzymać i zacisnąć zęby, co robiłam przez wiele lat, nie tylko w przenośni. Zaciskałam zęby w nocy, bardzo mocno i w wielu sytuacjach, żeby zdusić to, otrzeć łzy w kuchni i wrócić uśmiechniętą – zdradza Maria.

To koniec miłości Marii Dębskiej i Marcina Bosaka. Czy będzie szybki rozwód?

W pewnym momencie przyszedł moment, że aktorka dojrzała i podjęła decyzję o rozwodzie. Po rozstaniu musiała udać się na terapie i przepracować to wydarzenie ze swojego życia i tak dziś podchodzi do tej decyzji:

Boże, czemu mi nie wyszło? Przegrałam. Mimo że miałam 31 lat. I teraz absolutnie nie mogę nazwać tego zwycięstwem, ale nie mogę powiedzieć, że żałuję, bo […] inaczej bym dryfowała, nie stałabym na własnych nogach – stwierdza.

Maria Dębska w zjawiskowej sukni ŚLUBNEJ. Taką samą miała kilka lat temu topowa gwiazda?

Maria Dębska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maria Dębska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maria Dębska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marcin Bosak, Maria Dębska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA