Marina Łuczenko-Szczęsna przez ostatnie kilka tygodni przebywała z synem Liamem w Polsce. Musiała się pojawić m.in. na zdjęciach do serialu „39 i pół tygodnia”, w którym gra jedną z głównych ról.

Marina Łuczenko-Szczęsna rozzłoszczona po artykule TVP

Wczoraj Marina z Liamem wrócili do Włoch. Piosenkarka całą podróż zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Widzimy, że piłkarz bardzo stęsknił się za rodziną. Na lotnisko od razu wziął w objęcia małego Liama, a w domu na Łuczenko czekała już niespodzianka od męża.

Chciałabym się tylko pochwalić, jakiego mam męża. Przyjeżdżam do domu, a tu proszę bardzo taka niespodzianka. Moja piękna, wymarzona „Chaneleczka” na mnie czeka”. Chyba spoko ten mąż, co? Patrzcie z piaskiem, ja pi..dziele, ale czad. WOW

– mówi na instastories Marina.

Przejęta Marina Łuczenko-Szczęsna martwi się o syna: była z tym u lekarza

Marina Łuczenko-Szczęsna – stylizacje

Żonę Szczęsnego prawie zawsze można spotkać w bardzo drogich markach. Marina nie ukrywa też, że moda to jej druga pasja i dość często jest obecna na fashion weekach. Ostatnio w Warszawie paparazzi przypali ją, kiedy miała na sobie plastikowe szpilki – włoskiej marki za 2800 zł, a w inny dzień pojawiła się w bluzie Gucci za około 6500 zł, butach Balenciagi za 3000 zł i nerce Louis Vuitton za 6500 zł.

liam7 liam6
liam4 liam3
liam2 liam
scena z: Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. AKPA/AKPA Sephora