Marina Łuczenko-Szczęsna macierzyństwem cieszy się już od siedmiu miesięcy. Piosenkarka urodziła piłkarzowi Juventusu, Wojtkowi Szczęsnemu syna – Liama 30 czerwca ubiegłego roku.

Marina pokazała zdjęcie z Wojtkiem i Liamem z Zakopanego – co za stylizacja!

Chociaż para nie pokazuje twarzy dziecka, to i tak Marina od czasu do czasu pokazuje wspólne chwile z synem w mediach społecznościowych. Obserwatorzy często zwracają uwagę na to, jak szybko ich syn rośnie. Na każdym kolejnym zdjęciu jest coraz większy.

Żona piłkarza w piątek zapytała fanów, w jakim miesiącu ich dziecko zaczęło chodzić.

Komu dziecko wstało w 7 miesiącu? Po jakim czasie już chodziło?

– pyta na instastories piosenkarka.

W sobotni poranek podczas zabawy z dzieckiem Marina wytłumaczyła, dlaczego zadała takie pytanie fanom i podziękowała za pomoc.

Moje kochane obserwatorki. Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi na DM, jak i w komentarzach na temat waszych pociech i wczesnego wstawania. Troszkę mnie uspokoiłyście. Oczywiście byliśmy z tym u lekarza. Natomiast spokojnie się z tym czuję, że Liam nie jest takim fenomenem, jednak jest to dość wcześnie, jak na chłopca

– wyjaśnia Łuczenko-Szczęsna.

Artystka tłumaczy, że chłopcy zazwyczaj wstają później, ale jak powiedziała jej lekarka – Liam max do 3 miesięcy będzie chodził.

Liam równo jak skończył 7 miesięcy wstał. Na początku byłam troszkę przerażona, poszliśmy do lekarza. Pani powiedziała, że trzeba zachęcać go do raczkowania, ale powiem szczerze on jakoś chętniej stoi niż raczkuje

– zaznacza.

Jaki Liam jest już duży! Marina pokazała zdjęcie z synem

Dodaje, że chociaż przekonuje syna różnymi akcesoriami i zabawkami, to zazwyczaj raczkowanie kończy się dojściem do jakiegoś momentu, w którym będzie mógł wstać.

Czy Liam po tacie jest taki zdolny?

Marina Łuczenko
Marina Łuczenko