Ten program okazał się hitem ramówki TVP. Rolnik szuka żony gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Jak tak naprawdę kręci się odcinki show? Marta Manowska w rozmowie z Twoim Stylem zdradziła kilka faktów.

Jak mieszkańcy wsi reagują na ekipę Rolnik szuka żony?

Stoją przed domami i machają, podglądają i zastanawiają się, co się dzieje. Jeden z uczestników opowiadał, że kiedy program się rozkręcił, lokalni dziennikarze wisieli na dachu jego sąsiadów, żeby zrobić zdjęcie. Na wsi u innych przesunięto porę różańca odmawianego przy kapliczce, bo kolidowała z godziną emisji programu.

Jak kręci się odcinki w domach uczestników Rolnik szuka żony?

Bohaterowie ubierają się sami. Nawet ich nie malujemy. Jeśli któraś dziewczyna maluje sobie ciemne cienie, to jest jej znak charakterystyczny, więc nie ingerujemy. W domu, gdzie trwają nagrania, likwidujemy tylko to, co nie może pojawić się w telewizji, np. alkohol, stojący czasem w widocznym miejscu. (…) Jedyne poważne obostrzenie jest takie, że nie pokazujemy w programie dzieci.

Nieprzewidziane sytuacje w Rolnik szuka żony

W zeszłej edycji dziewczyna, która odpadła na początkowym etapie, zrozpaczona uciekła do lasu. Psycholog okazał się niezbędny. Rodzice wysłali ją z przykazem: bez Adama nie wracaj. Od początku czuła presję, nie umiała pogodzić się z porażką.

Gdybyście byli na miejscu rolników, wzięlibyście udział w tym programie?

Marta Manowska zdradziła kulisy Rolnik szuka żony

Marta Manowska zdradziła kulisy Rolnik szuka żony

Marta Manowska zdradziła kulisy Rolnik szuka żony