Marta Wierzbicka jest polską aktorką serialową, najbardziej znaną z roli Oli Zimińskiej w serialu Na wspólnej, w którym zaczęła grać mając 12 lat. Urodziła się 30 stycznia 1991 w Warszawie. Kilka lat temu prowadziła bloga lifestylowego „Lubięszpinak”. Wzięła udział w programie Azja Express.

Marta Wierzbicka bardzo SCHUDŁA – pokazała nowe zdjęcia z wakacji

Marta Wierzbicka – nago w Playboy’u

Marta przez bohaterkę, którą grała w serialu, była odbierana jako niewinna nastolatka. Zmieniło się to, gdy zdecydowała się na sesję w magazynie Playboy.

Stresowałam się tym, jak będzie wyglądało moje ciało. Byłam tak skupiona, że całkowicie zapomniałam, iż jestem naga i potem było mi wszystko jedno, czy po ujęciu założę na siebie bluzę czy nie. Chodziłam wyluzowana. Atmosfera jest tak sprzyjająca, że człowiek zapomina o nagości – wyznała.

Marta zasłynęła też z tego, że otwarcie mówiła o swoich piersiach. Nie przepada za nimi, bo są dużego rozmiaru. W programie Kuby Wojewódzkiego powiedziała:

Ja tych ku*ew nienawidzę! Przychodzę do siostry i jej mówię: Zobacz, jakie mam wielkie k*rwy!

Marta Wierzbicka – instagram, facebook

Aktorka jest aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na Facebooku obserwuje ją ponad 295 tysięcy osób, a jej profil na Instagramie: mtttttm, śledzi 253 tys. Marta dzieli się z fanami zdjęciami z podróży, z pracy, z sesji, czy zwykłymi selfie.

Głośno było o jej wpisie dotyczącym akceptacji własnego ciała.

Przyzwyczaiłam się już do wszelkich obraźliwych zwrotów jakich używają w stosunku do mnie niektóre portale (…) Nie będę siedzieć cicho nie dlatego, że jest mnie to w stanie obrazić, ale dlatego, że w ten sposób ludzie piszący dla tych portali kreują wśród młodych dziewczyn chore pojęcie na temat swojego wyglądu. A Wy, dziewuchy drogie, nie pozwólcie nikomu wbić sobie do głowy takiego bezsensownego myślenia!

Marta Wierzbicka pokazała nagi BIUST!

Marta Wierzbicka – Na Wspólnej, kariera

Marta Wierzbicka zaczęła grać w serialu Na wspólnej w wieku 12 lat. Wcieliła się w Olę, córkę Marka i Danuty Zimińskich. Był to 2003 rok. Wcześniej pojawiła się w jednym z epizodów M jak miłość. Od 2014 roku związana jest z Teatrem Capitol w Warszawie, gdzie gra w dwóch spektaklach – „Kiedy kota nie ma…” oraz „Dajcie mi Tenora!”. Występuje także w spektaklu “Ostra Jazda” w Teatrze Komedia w Warszawie. Zagrała gościnnie w serialach Nowa i Hotel 52. Udzieliła swojego głosu tytułowej bohaterce w polskim dubbingu filmu Alicja w Krainie Czarów i Alicja po drugiej stronie lustra Tima Burtona. Prowadziła nawet swój autorski program o tematyce filmowej Wybory przypadkowe (?) dla Orange Film.

Marta Wierzbicka – kariera, związki i rozmiar STANIKA

Marta Wierzbicka – wiek, wzrost

Marta urodziła się 30 stycznia 1991 roku w Warszawie. Ma 170 cm wzrostu. Zdradziła, że jej rozmiar biustu to 60 J.

Marta Wierzbicka – kariera, związki i rozmiar STANIKA

Marta Wierzbicka – związki

Marta Wierzbicka przez sześć lat spotykała się z Maciejem Zawadzkim. Aktorka pokazywała się z nim na ściankach. Para mieszkała razem, zaręczyli się, ale związek nie przetrwał.

Później sfotografowano ją z Piotrem Czaykowskim, znany modelem i uczestnikiem programu Azja Express, ale przyznali, że to tylko przyjaźń.

Marta Wierzbicka – kariera, związki i rozmiar STANIKA

Marta Wierzbicka: Nie jestem gruba, jestem normalnie zbudowaną dziewczyną!

Marta Wierzbicka – Taniec z gwiazdami

Marta była uczestniczką 15. edycji Tańca z gwiazdami. Odpadła jednak jako pierwsza. Później wyznała, że żałuje udziału w show.

To był dla mnie kubeł zimnej wody i początkowo byłam bardzo rozczarowana, że to się tak potoczyło. Szczególnie, że bardzo długo się zastanawiałam nad tą propozycją i sporo mnie to kosztowało – powiedziała w rozmowie z „Gwiazdami”.

Marta Wierzbicka – kariera, związki i rozmiar STANIKA

Marta Wierzbicka – Azja Express

Marta była uczestniczką 2. edycji programu Azja Express. W podróż zabrała swoją przyjaciółkę Oliwię Cabaj.

Marta Wierzbicka – kariera, związki i rozmiar STANIKA