Kiedy statystyczny Polak musi pracować cały miesiąc na dwa, trzy tysiące złotych, one pojawiają się na ściankach w sukienkach i z torebkami o wielokrotnie większej wartości. Część z nich jest wypożyczona, część podarowana, część wreszcie na własność. Ile tak właściwie zarabiają gwiazdy i na co mogą sobie pozwolić? Ten temat wywołuje zwykle lawinę komentarzy.

Gorąca jest też w związku z zasobnością portfeli blogerek modowych, youtuberów i innych osób działających w sieci. Okazuje się, że przez internet można wyciągnąć spore pieniążki. Maffashion mówiła kiedyś nawet o 30 tysiącach złotych za wpis.

Ostatnio w Maglu towarzyskim pojawiła się Marta Wierzbicka. Serialowa aktorka prowadzi bloga, vloga i konto na Instagramie. Ile dostaje za wpisy na tym ostatnim?

– W zależności od firmy, różnie, 2 tys., 3 tys., do 5 tysięcy za post, Ale nie należę do osób, które nałogową muszą tam wrzucać posty i na tym zarabiać. Ja po prostu mam ten Instagram… i czasami sobie na nim coś zarobię…. Ja w tym wszystkim jestem sobą i nie mam parcia, żeby zarabiać.

Można pozazdrościć?

Uwaga! Tego nie będzie w tv!" Ja po prostu mam ten instagram… i czasami sobie na nim coś zarobię….Ja w tym wszystkim jestem sobą,"

Posted by Magiel towarzyski on 14 listopada 2015

Marta Wierzbicka zdradziła, ile zarabia na Instagramie VIDEO

Marta Wierzbicka zdradziła, ile zarabia na Instagramie VIDEO