Martyna Gliwińska (26 l.) zszokowała wszystkich informacją o ciąży z Jarosławem Bieniukiem, który jest wdowcem po zmarłej żonie Annie Przybylskiej. Piłkarz w dalszym ciągu nie schodzi ze świecznika. Tym razem sprawa jest naprawdę poważna, gdyż Gliwińska twierdzi, że dla Jarosława jej ciąża jest dużym problemem i zapowiada, że dziecko będzie wychowywać samotnie – koniecznie sprawdźcie, czym zajmuje się Martyna Gliwińska, oraz co wiemy o jej życiu prywatnym.

Martyna Gliwińska jest w ciąży, twierdzi, że ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk – podaje „Na żywo

Martyna Gliwińska – Jarosław Bieniuk

O Martynie Gliwińskiej  zrobiło się o niej głośno około trzech lat temu, za sprawą związku z piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem. Para znała się wcześniej, a ich relacja rozpoczęła się od przyjaźni. Sytuacja w ich związku zmieniała się jak w kalejdoskopie. Wielokrotnie się rozstawali, po czym wracali do siebie. Mimo wszystko Martyna i Jarosław starali się utrzymywać bliskie relacje, co mogło świadczyć o sympatii pary względem siebie. Jak się okazało, Martyna Gliwińska jest w ciąży a ojcem dziecka rzekomo ma być Jarosław Bieniuk.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem – cytuje Gliwińską tygodnik „Na żywo”

Do całej sprawy odniósł się Jarosław Bieniuk, który wydawał się kompletnie zaskoczony tymi rewelacjami. Piłkarz podejrzewa nawet, że nie są to słowa jego byłej partnerki. Więcej TU: Jarosław Bieniuk ODPOWIADA na słowa Martyny Gliwińskiej. Jest ZASKOCZONY

Czym zajmuje się Martyna Gliwińska?

Martyna Gliwińska zajmuje się tańcem i pisaniem bloga, który współtworzy razem z Ewą Pacułą. Ukończyła ASP w Warszawie na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego, oraz uczelnię we Florencji, gdzie studiowała design. Oprócz tego Martyna uczęszczała do szkoły baletowej. Jest artystycznie uzdolniona, zajmuje się projektowaniem wnętrz. O sobie pisze „miłośniczka mody„. Kobieta spełnia się zawodowo, miała okazję zaprojektować Taras Forum w Gdańsku.

Martyna Gliwińska wiek, rodzina

Gliwińska pochodzi z Gdańska i ma 26 lat. Od dłuższego czasu była przyjaciółką rodziny Bieniuka, Na swoje konta społecznościowe dodawała nawet zdjęcia z rodziną Jarosława, jednak sprawy między nimi się skomplikowały za sprawą wiecznie oceniającej opinii publicznej, która nieustannie przyrównywała Martynę do zmarłej Ani Przybylskiej. Plotkowano, że najstarsza córka Jarosława Bieniuka uwielbiała spędzać czas z Gliwińską.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Jest ktoś, na kogo może liczyć w tych trudnych chwilach

Martyna Gliwińska KOMENTUJE plotki na temat nowego partnera

Martyna Gliwińska udostępniła wyjątkowe zdjęcie z Jarosławem Bieniukiem

Jarosław Bieniuk

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jarosław Bieniuk

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Jarosław Bieniuk z rodziną

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA