Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przez lata tworzyli najpiękniejszą i najbardziej zgraną parę w polskim show biznesie. Zakochani nigdy nie zdecydowali się na ślub, ale założyli rodzinę. Pierwszą na świecie przywitali Oliwię, dziś 19-latkę. Trzy lata później dołączył do nich Szymon, a siedem lat po nim Jaś. Dziś najstarszy syn piłkarza kończy 16 lat.

Jarosław Bieniuk z córką w VIVIE!: „Popełniłem błąd i zamiast zatrzymać wtedy Jasia w domu”

Szymon Bieniuk – jak wygląda najstarszy syn Ani Przybylskiej?

Jak wygląda najstarszy syn Ani i Jarka? To prawdziwy przystojniak. Zresztą mogliśmy się o tym przekonać już w jednym z odcinków programu „Tańca z gwiazdami”. Nastolatek towarzyszył raz bowiem Oliwii na parkiecie. Jedno z aktualnych zdjęć chłopaka z okazji jego 16. urodzin opublikował również jego ojciec. Oczywiście pokusił się on na instagramowe życzenia.

Dzisiaj 16 lat kończy mój „najstarszy”. Sto lat Synku! Spełniaj marzenia, dąż do celów, kochaj i bądź kochany. Jestem – napisał na Instagramie Jarosław.

Pod postem piłkarza od razu pojawiło się mnóstwo życzeń dla nastolatka. Wielu fanów Jarka zachwycało się też urodą Szymona. Niektórzy twierdzą, że widać w nim całą Anię. Zgodzicie się z nimi?

Szymon Bieniuk, fot. Instagram @jaretpalmer

Szymon Bieniuk, fot. Instagram @jaretpalmer

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA