Powoli kończą się czasy, kiedy cały dzień spędzaliśmy jedynie w dresach. Wróciłaś już do nowej normalności i swoich dawnych aktywności? Jeżeli tak, z pewnością każdego dnia masz na sobie co najmniej dwa, a nawet trzy komplety ubrań, które zmieniasz w zależności od okazji. Na trening nakładasz ubranie sportowe, potem wskakujesz w biznesowy uniform, a wieczorem – w ulubioną sukienkę.

Oczywiście im więcej spotkań, tym mniej czasu, aby się do nich przygotować, bo wraz ze starymi, ulubionymi czynnościami, idzie w parze tracenie długich kwadransów na stanie w korkach czy prasowanie. Jednak wcale nie musi tak być! Twój cenny czas zaoszczędzi niezwykle sprytne urządzenie, a jest nim parownica do ubrań Philips Steam&Go! Sprawdź, dlaczego tak bardzo nas zachwycił.

Parownica do ubrań – must have w Twojej garderobie

Przede wszystkim, z parownicą nie musisz każdorazowo rozkładać deski do prasowania. Philips Steam&go zapewnia pełną wygodę, bo działa zarówno pionie, jak i poziomie. Możesz rozłożyć tkaninę na łóżku lub kanapie, albo po prostu powiesić ją na wieszaku, drzwiach czy szafie. Niezależnie od pozycji, parownica wygładzi ubranie równie dokładnie. A pamiętasz to niecierpliwe oczekiwanie, aż żelazko w końcu osiągnie odpowiednią temperaturę? Parownica do ubrań Philips Steam&Go nie każe na siebie długo czekać: nagrzewa się w mniej niż 1 minutę!

Jak konkretnie działa to urządzenie? Wygładzenie ubrań jest możliwe dzięki odłączanemu zbiornikowi wody i zainstalowanej wewnątrz grzałce wytwarzającej gorącą parę. Wystarczy tylko podłączyć parownicę, nacisnąć przycisk, rozłożyć ubranie i do dzieła! Zbiornik ma pojemność 70 ml, co pozwala na wygładzenie 1-2 ubrań – czyli tyle, ile zwykle nakładamy na siebie latem.

Co ważne, nie musisz obawiać się przypalenia swoich delikatnych letnich sukienek, bluzek czy spódnic. Płyta parowa zawsze osiąga optymalną temperaturę, co z jednej strony gwarantuje skuteczne wygładzanie, a drugiej – brak mokrych plam, których często nie da się potem usunąć. Parownica jest bezpieczna nawet dla tak delikatnych tkanin jak jedwab czy ubrań z aplikacjami, plisami i falbanami.

Parownica Philips Steam&Go – idealna na wyjazd!

W tym roku większość z nas wybierze raczej kierunki krajowe niż zagraniczne, z oczywistych względów wolimy też niewielkie gospodarstwa agroturystyczne lub kempingi zamiast zatłoczonych kurortów. Prawda, że przydałoby się urządzenie, które skutecznie usunie bakterie z Twoich ubrań? Zgadza się, Philips Steam&Go potrafi również i to! Strumień gorącej pary zabija aż 99,9% bakterii.* Parownicy możesz zresztą używać nie tylko do odświeżania ubrań. Urządzenie doskonale sprawdza się również w przypadku odświeżenia firanek, pluszowych zabawek czy tapicerki.

Na koniec bardzo miła informacja. To fantastycznie urządzenie dostępne jest w bardzo atrakcyjnych cenach, które w zależności od modelu wynoszą:

– GC350/40 – 229,00 zł
– GC351/20 – 229,00 zł
– GC360/30 – 269,00 zł
– GC361/20 – 269,00 zł
– GC362/80 – 319,00 zł

Przekonasz się, że z parownicą Philips Steam&Go nie będziesz chciała rozstawać się nie tylko latem!

 

* Badanie przeprowadzone przez zewnętrzną instytucję, obejmujące bakterie Escherichia coli 8099, bakterie gronkowca złocistego ATCC 6538 i drożdżaki Canidia albicans ATCC 10231, z zastosowaniem pary przez 1 minutę.

 

Materiał powstał we współpracy z marką Philips.