Uwaga Meghan! Nadciąga modowa konkurencja! Od kilku dni media (głównie tytuły modowe) skupiają się na 30-letniej ekspertce od finansów.

Alizee Thevent to dziewczyna brata Kate Middleton, Jamesa. Alizee spotyka się z Jamesem od wielu miesięcy, a ostatnio para poinformowała o swoich zaręczynach.

30-letnia Alizee ma francuskie korzenie, włada 4 językami i ma świetne wyczucie stylu. Na ślubie Lady Gabrieli Windsor narzeczona Jamesa Middletona pojawiła się w sukience, która zrobiła furorę. Dlaczego?

  •  Po pierwsze Alizee wyglądała w niej genialnie – elegancka, prosta sukienka z plisowanym dołem w pięknych kolorach idealnie pasowała do urody Alizee, poza tym podkreślała jej szczupłą, zgrabną figurę.
  •  Po drugie, sukienka narzeczonej brata Kate kosztowała zaledwie… 50 funtów, czyli ok. 240 zł. Dlaczego tak mało? Otóż kreacja pochodzi z kolekcji sieciówki, dokładnie sklepu H&M. Przyznacie, że 240 zł na kreację na wesele to naprawdę dobra cena! Atrakcyjna cena poszła w parze z udaną stylizacją. I to dlatego o Alizee od razu zrobiło się głośno.

Kim jest dziewczyna Jamesa Middletona, Alizee Thevenet?

Kilka lat temu księżna Kate równie chętnie pokazywała się w sukienkach z sieciówek, czym zaskarbiła sobie wówczas sympatię ogromnej rzeszy fashionistek. Meghan Markle odkąd została księżną optuje za drogimi kreacjami największych domów modowych.

Czy zatem Alizee „wygryzie” Meghan i zostanie od teraz najbardziej modną celebrytką związaną z rodziną królewską?

Czekamy na jej kolejne wystąpienia.

Czytaj też:

WOW! Nasza polska modelka wygląda lepiej od sióstr Hadid! (ZDJĘCIA)

Polka w Cannes – Natalia Janoszek na festiwalu. Zobaczcie jej kreację ! nie pochodzi z dużego domu mody (ZDJĘCIA)

Skarpetki do klapek? Co myślisz o tej modzie?

Alizee Thevenet, James Middleton.
FORUM/MEGA

Alizee Thevenet, James Middleton.
FORUM/MEGA

Alizee Thevenet, James Middleton.
FORUM/MEGA

James Middleton – Alizee Thevenet
FORUM/BACKGRID UK 19 MAY 2019

James Middleton – Alizee Thevenet
FORUM/BACKGRID UK 19 MAY 2019