Melanie Griffith – mizerna, ale szczęśliwa (FOTO)

132 132

Antonio Banderas nigdy nie ukrywał, że jego małżeństwo ma lepsze i gorsze dni.

Melanie Griffith z jej gwiazdorską przeszłością boryka się dziś z problemami charakterystycznymi dla Hollywood.

Uzależnienia i depresja to największe wyzwania dla małżeństwa.

Banderas jest przy tym oddanym partnerem – nie ucieka od problemów, ale stara się pomagać je rozwiązywać.

Nic dziwnego, że jego ukochana nosi na ramieniu deklarację miłości.

\"\"

\"\"

\"\"

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

41 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

spojrz sie w lustro wiedzmo sama pewnie wyglądasz jak dziwka odjeb się od melani ty pojebana kurwo

gość, 08-08-11, 19:38 napisał(a):gość, 08-08-11, 16:37 napisał(a):gość, 08-08-11, 16:00 napisał(a):Antonio Banderas jest idealnym mezem. Prawdziwym szlachetnym mezczyzna, jakich teraz ze swieca szukac, tym bardziej w Hollywood. Piszecie “Co taki super facet robi z taka baba? Moglby miec mlodsza i ladniejsza.” Pomyslcie sobie, jak bedziecie kiedys w zwiazku, czy chcielibyscie, zeby was chlopak/dziewczyna zostawili, bo sie wam przytylo, bo was z pracy wywalili, bo wpadliscie w depresje. Super facet to jest wlasnie taki, ktory kocha nie tylko wtedy, jak jest idealnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy jest zle, kiedy potrzebujesz wsparcia. Wlasnie dlatego wszyscy w tym Hollywood sa w depresji, bo wiedza, ze wiekszosc partnerow kopnie ich w tylek za jedna najmniejsza ryse na ideale. Jeden rozstep – spadaj brzydka babo. Tysiac dolarow mniej za odcinek serialu – spadaj biedaku. A Antonio w tym wszystkim jest jak perla w blocie. Melanie jest szczesciara. no nie, należy się męczyć z kulą u nogi… Można przytyć ale nie można wymagać od partnera, że będzie to długo tolerował, szczególnie jeśli zawsze podobały mu się smukłe kobiety i dlatego wpadło się mu w oko, nie można też wymagac, że ktoś będzie utrzymywał całe życie bezrobotnego. Bez przesady. Z takich koemnatarzy wyziera strach, że cię partner może zostawić. To, że Banderas jest z Melanie nie czyni z niego świętego, bo on już ją taką poznał, zakochał sie w niej właśnie takiej. To co innego, niż się nagle zmienić na gorsze w związku. Dobra, dobra… Tylko czekać, aż gruchnie wiadomość, że od 10-ciu lat ma kochankę.kto ich tam wie, ale i tak go lubię

oboje wyglądają na zdrowo uzależnionych od picia…

Fajna para.

OOOooo choler*ka nie mówcie tylko że ta kobieta jest jego żoną.Wygląda jak tania za przeproszeniem dzi*wka

postarzali się oboje i to bardzo

mari666, 08-08-11, 09:34 napisał(a):Kocham ją, jest fantastyczna!:)Czy ty masz jakąś manię? Rodzice ci przybijali w dzieciństwie zabawki do podłogi, a może były za ciężkie? Przecież piszesz to pod każdą wiadomością.

gość, 08-08-11, 19:34 napisał(a):Nigdy nie była piękna, a teraz jej twarz wypełniona botoksem wygląda groteskowo. Ten typ urody starzeje się najszybciej i najbrzydziej.tzn jaki???????????

ALE SZPETNA TA MELANIA ,FUJJ

gość, 08-08-11, 21:10 napisał(a):gość, 08-08-11, 16:00 napisał(a):Antonio Banderas jest idealnym mezem. Prawdziwym szlachetnym mezczyzna, jakich teraz ze swieca szukac, tym bardziej w Hollywood. Piszecie “Co taki super facet robi z taka baba? Moglby miec mlodsza i ladniejsza.” Pomyslcie sobie, jak bedziecie kiedys w zwiazku, czy chcielibyscie, zeby was chlopak/dziewczyna zostawili, bo sie wam przytylo, bo was z pracy wywalili, bo wpadliscie w depresje. Super facet to jest wlasnie taki, ktory kocha nie tylko wtedy, jak jest idealnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy jest zle, kiedy potrzebujesz wsparcia. Wlasnie dlatego wszyscy w tym Hollywood sa w depresji, bo wiedza, ze wiekszosc partnerow kopnie ich w tylek za jedna najmniejsza ryse na ideale. Jeden rozstep – spadaj brzydka babo. Tysiac dolarow mniej za odcinek serialu – spadaj biedaku. A Antonio w tym wszystkim jest jak perla w blocie. Melanie jest szczesciara. Nareszcie jakiś mądry komentarz! Zgadzam się w 100%!!

Aga1, 08-08-11, 14:58 napisał(a):jezu jaka ona stara już.Banderas też zdziadziałOboje sa juz po 50-tce, wiec sie nie dziw, ze nie mlodnieja 😉 Tak apropo Melanie, to jutro konczy 54 lata.

gość, 08-08-11, 16:00 napisał(a):Antonio Banderas jest idealnym mezem. Prawdziwym szlachetnym mezczyzna, jakich teraz ze swieca szukac, tym bardziej w Hollywood. Piszecie “Co taki super facet robi z taka baba? Moglby miec mlodsza i ladniejsza.” Pomyslcie sobie, jak bedziecie kiedys w zwiazku, czy chcielibyscie, zeby was chlopak/dziewczyna zostawili, bo sie wam przytylo, bo was z pracy wywalili, bo wpadliscie w depresje. Super facet to jest wlasnie taki, ktory kocha nie tylko wtedy, jak jest idealnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy jest zle, kiedy potrzebujesz wsparcia. Wlasnie dlatego wszyscy w tym Hollywood sa w depresji, bo wiedza, ze wiekszosc partnerow kopnie ich w tylek za jedna najmniejsza ryse na ideale. Jeden rozstep – spadaj brzydka babo. Tysiac dolarow mniej za odcinek serialu – spadaj biedaku. A Antonio w tym wszystkim jest jak perla w blocie. Melanie jest szczesciara. Nareszcie jakiś mądry komentarz! Zgadzam się w 100%!!

Nigdy nie była piękna, a teraz jej twarz wypełniona botoksem wygląda groteskowo. Ten typ urody starzeje się najszybciej i najbrzydziej.

gość, 08-08-11, 16:49 napisał(a):Co za idioci piszą tutaj poniektóre komentarze. Są razem, akceptują siebie takimi jacy są i to jest ich sprawa. Zwyczajnie traktują ten związek poważnie. Widać, że wiele osób jest niedojrzałych…co za idiota komentuje komentarze idiotów?

gość, 08-08-11, 16:37 napisał(a):gość, 08-08-11, 16:00 napisał(a):Antonio Banderas jest idealnym mezem. Prawdziwym szlachetnym mezczyzna, jakich teraz ze swieca szukac, tym bardziej w Hollywood. Piszecie “Co taki super facet robi z taka baba? Moglby miec mlodsza i ladniejsza.” Pomyslcie sobie, jak bedziecie kiedys w zwiazku, czy chcielibyscie, zeby was chlopak/dziewczyna zostawili, bo sie wam przytylo, bo was z pracy wywalili, bo wpadliscie w depresje. Super facet to jest wlasnie taki, ktory kocha nie tylko wtedy, jak jest idealnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy jest zle, kiedy potrzebujesz wsparcia. Wlasnie dlatego wszyscy w tym Hollywood sa w depresji, bo wiedza, ze wiekszosc partnerow kopnie ich w tylek za jedna najmniejsza ryse na ideale. Jeden rozstep – spadaj brzydka babo. Tysiac dolarow mniej za odcinek serialu – spadaj biedaku. A Antonio w tym wszystkim jest jak perla w blocie. Melanie jest szczesciara. no nie, należy się męczyć z kulą u nogi… Można przytyć ale nie można wymagać od partnera, że będzie to długo tolerował, szczególnie jeśli zawsze podobały mu się smukłe kobiety i dlatego wpadło się mu w oko, nie można też wymagac, że ktoś będzie utrzymywał całe życie bezrobotnego. Bez przesady. Z takich koemnatarzy wyziera strach, że cię partner może zostawić. To, że Banderas jest z Melanie nie czyni z niego świętego, bo on już ją taką poznał, zakochał sie w niej właśnie takiej. To co innego, niż się nagle zmienić na gorsze w związku. Dobra, dobra… Tylko czekać, aż gruchnie wiadomość, że od 10-ciu lat ma kochankę.

Co za idioci piszą tutaj poniektóre komentarze. Są razem, akceptują siebie takimi jacy są i to jest ich sprawa. Zwyczajnie traktują ten związek poważnie. Widać, że wiele osób jest niedojrzałych…

widać, że jest przepita

gość, 08-08-11, 16:00 napisał(a):Antonio Banderas jest idealnym mezem. Prawdziwym szlachetnym mezczyzna, jakich teraz ze swieca szukac, tym bardziej w Hollywood. Piszecie “Co taki super facet robi z taka baba? Moglby miec mlodsza i ladniejsza.” Pomyslcie sobie, jak bedziecie kiedys w zwiazku, czy chcielibyscie, zeby was chlopak/dziewczyna zostawili, bo sie wam przytylo, bo was z pracy wywalili, bo wpadliscie w depresje. Super facet to jest wlasnie taki, ktory kocha nie tylko wtedy, jak jest idealnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy jest zle, kiedy potrzebujesz wsparcia. Wlasnie dlatego wszyscy w tym Hollywood sa w depresji, bo wiedza, ze wiekszosc partnerow kopnie ich w tylek za jedna najmniejsza ryse na ideale. Jeden rozstep – spadaj brzydka babo. Tysiac dolarow mniej za odcinek serialu – spadaj biedaku. A Antonio w tym wszystkim jest jak perla w blocie. Melanie jest szczesciara. no nie, należy się męczyć z kulą u nogi… Można przytyć ale nie można wymagać od partnera, że będzie to długo tolerował, szczególnie jeśli zawsze podobały mu się smukłe kobiety i dlatego wpadło się mu w oko, nie można też wymagac, że ktoś będzie utrzymywał całe życie bezrobotnego. Bez przesady. Z takich koemnatarzy wyziera strach, że cię partner może zostawić. To, że Banderas jest z Melanie nie czyni z niego świętego, bo on już ją taką poznał, zakochał sie w niej właśnie takiej. To co innego, niż się nagle zmienić na gorsze w związku.

Antonio Banderas jest idealnym mezem. Prawdziwym szlachetnym mezczyzna, jakich teraz ze swieca szukac, tym bardziej w Hollywood. Piszecie “Co taki super facet robi z taka baba? Moglby miec mlodsza i ladniejsza.” Pomyslcie sobie, jak bedziecie kiedys w zwiazku, czy chcielibyscie, zeby was chlopak/dziewczyna zostawili, bo sie wam przytylo, bo was z pracy wywalili, bo wpadliscie w depresje. Super facet to jest wlasnie taki, ktory kocha nie tylko wtedy, jak jest idealnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy jest zle, kiedy potrzebujesz wsparcia. Wlasnie dlatego wszyscy w tym Hollywood sa w depresji, bo wiedza, ze wiekszosc partnerow kopnie ich w tylek za jedna najmniejsza ryse na ideale. Jeden rozstep – spadaj brzydka babo. Tysiac dolarow mniej za odcinek serialu – spadaj biedaku. A Antonio w tym wszystkim jest jak perla w blocie. Melanie jest szczesciara.

nigdy nie rozumiałam jak taki boski facet u szczytu popularności mógł sie związać z taką zużytą kobietą, ale są przykładem, że jednak dla faceta wygląd to nie wszystko

Co się stało z Banderasem?! Jeszcze niedawno wyglądał o niebo lepiej. Rozumiem, że się starzeje ale nie wygląda zdrowo

Melanie jest zgrabna , ..ale na zbliżeniach wygląda kiepsko .To nie kwestia wieku .Przy jej możliwościach mogłaby jeszcze zadziwić ,a wygląda jakoś tak ..groteskowo .Ona i Meg Rayan upodabniają się do mumi . Nie wiem dlaczego. Chyba są zachude i ten botoks wyłazi im aż uszami …

jezu jaka ona stara już.Banderas też zdziadział

wychodzą fajki i alkohol

uzależnienie daje się we znaki. jeżeli faktycznie mają jakieś problemy to rewelacyjnie potrafią grać. jakoś nie widać po niej depresji.

Melanie prezentuje sie całkiem nieźle, ta suknia jest piękna w swojej prostocie 😉 Fajnie, ze Banderas jest z nią i nie wyrabia nic na boku 🙂

On fajny, ona jak Love wygląda 😛

To jest mezczyzna prawdziwy!

gość, 08-08-11, 10:02 napisał(a):Ten tatuaż ma od wieków!!!Bo od dawna są razem i to jest cudowne:)

Ale ona ma zmasakrowaną twarz. Pewnie bez operacji teraz wyglądałaby lepiej.

gość, 08-08-11, 10:05 napisał(a):gość, 08-08-11, 10:02 napisał(a):Ten tatuaż ma od wieków!!!Bo od dawna są razem i to jest cudowne:)o tak…..

Ten tatuaż ma od wieków!!!

piękna kobieta

Kocham ją, jest fantastyczna!:)

Kazda z nas drogie panie bedzie “stara rura”. Troche szacunku. Melanie wyglada pieknie!

Wyglada na baardzo zuzyta kobiete.

gość, 08-08-11, 03:49 napisał(a):stara rura a i tak udaje sie jej przytrzymac przy sobie mlodszego przystojnego meza.Miedzy nimi sa zalednie 3 lata roznicy….

wyglada oydnie po tych operacjach

ten tatuaz ma juz sporo lat news z dupy porazka!

stara rura a i tak udaje sie jej przytrzymac przy sobie mlodszego przystojnego meza.

ale ona jest okropna.