Melanie Griffith (65 l.) świętowała swoje urodziny w wielkim stylu! Paparazzi sfotografowali aktorkę, gdy ta wyszła wczoraj w krótkiej czarnej sukience z półgolfem w West Hollywood. Aktorka w rockowym stylu szła na imprezę w lubianym przez gwiazdy Hollywood San Vicente Bungalows.

Siostra Dakoty Johnson skradnie wasze serca!

Melanie Griffith uczciła swoje 65. urodziny w czarnej stylizacji z rajstopami w groszki i glanami. Gwiazda kultowej filmu „Pracująca dziewczyna” wyglądała na bardzo zadowoloną i z chęcią uśmiechała się do obiektywów.

Melanie Griffith skończyła 65 lat

Wszystkiego najlepszego dla mojej dziewczyny @melaniegriffith !! […] Jesteś najbardziej niesamowitą przyjaciółką, matką, córką i siostrą, i jesteś taka słodka, troskliwa, miła, kreatywna, utalentowana hojna i WSPANIAŁA!! Jesteś piękna w środku i na zewnątrz i cieszę się, że mam Cię w moim życiu !! Kocham cię szaleńczo xoxo – złożyła jej życzenia urodzinowe Kris Jenner.

Melanie Griffith już nie wstrzykuje botoksu?

Niedawno Melanie Griffith była na wycieczce w Austrii, gdzie spotkała się z Rebel Wilson. Aktorki opublikowały zdjęcia z wypadu do Europy, na których obie wyglądały świetnie.

Melanie Griffith Fot. LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Melanie Griffith Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum