Florence Pugh (27 l.) właśnie zadebiutowała na Met Gala 2023 w świeżutkiej fryzurze. Brytyjska aktorka miała na sobie ekstrawagancki diadem Valentino, który zwracał uwagę na jej… jeżyka.

Florence Pugh pojawiła się na czerwonym dywanie w białej sukni Valentino z głębokim dekoltem i odsłaniającym wycięciem z dużą czarną kokardą oraz stosami biżuterii Tiffany & Co.

Olivia Wilde rozbiła związek Florence Pugh z Harrym Stylesem?

Gwiazda właśnie została nazwana nową gwiazdą włoskiego domu mody Valentino i zaledwie w zeszłym tygodniu w wywiadzie dla „New York Timesa” zdradziła, jak będzie wyglądać na nowojorskiej gali MET, „Chodzi o to, by być tak odważnym, jak to tylko możliwe”.

Florence Pugh obcięta na jeża

Za każdym razem, gdy wychodzę w dowolnej sukience, jest to wersja mnie, z której jestem naprawdę dumna. Więc nie ma znaczenia, że ludzie niekoniecznie to lubią. Nie sądzę, żeby cokolwiek, co robię, musiało być kochane w 100 procentach. Rzeczy podlegające dyskusji są dobre. To znaczy, że ludzie są zainteresowani, dodała w wywiadzie dla „New York Timesa”.

Zdjęcia gwiazd z czerwonego dywanu MET Gali 2023

Przypominamy, że w lipcu ubiegłego roku Florence Pugh poszła w wiral po tym, jak pojawiła się na pokazie mody Valentino w Rzymie, ubrana w przezroczystą różową suknię odsłaniającą sutki.