Od długiego czasu media plotkarskie zastanawiały się, dlaczego Florence Pugh odwołała swój udział w trasie promocyjnej filmu w reżyserii Olivii Wilde. A także nie była zaangażowana w nic związanego z „Nie martw się kochanie” po ostatnim klapsie na planie. Teraz słynna już NIANIA państwa Wilde/Sudeikis zdradza prawdziwą przyczyną niesnasek między Wilde i Pugh.

Olivia Wilde oddała psa Gordona, by mieć więcej czas dla Styles’a

Cóż, była niania Wilde’a stwierdziła, że ​​Florence Pugh w rzeczywistości miała romans z Harrym Stylesem, zanim Wilde mu jej go odebrała. W filmie opublikowanym w Internecie rzeczona NIANIA twierdził, że Sudeikis powiedział jej, że „Flo piepr**** Harry’ego”.

Jako rodzice, jest to niesamowicie przygnębiające, gdy dowiadujemy się, że była niania naszych dwójki małych dzieci zdecydowałaby się na publiczne wysuwanie takich fałszywych i oszczerczych oskarżeń o nas, napisała WSPÓLNIE PARA.

Olivia Wilde rozbiła związek Pugh i Styles’a?

Jak wcześniej ujawniła strona Page Six, Pugh pokłóciła się z Wilde podczas kręcenia filmu, ponieważ wiele źródeł powiedziało nam, że była zła na reżyserkę, że rozbiła jej romans z Harrym Styles’em.

Niania ujawnia prawdę o Wilde, „On płakał, płakał i mówił, że ich zostawiła”

Jak wspominaliśmy Florence Pugh odmówiła promocji filmu, a następnie wzięła udział w premierze na Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie zachowywała się bardzo oschle. Dla przypomnienia, Wilde wielokrotnie zaprzeczała plotkom o kłótni na planie, w tym wywiadzie z amerykańskim Elle.

Jednak biorąc pod uwagę… tylko plotek i skandali wokół produkcji, można mieć pewność, że Olivia Wilde ma coś na sumieniu.