Żabson obecnie przebywa na fashion weeku w Mediolanie ze swoją dziewczyną Lilą Janowską. Po raz kolejny ich stylizacje robią ogromną furorę we Włoszech – miesiąc temu również byli na fashion weeku, ale męskim.

Jak mieszka Żabson i Lila Janowska? W mieszkaniu królują buty i torebki

Żabson zrobił zdjęcie z Mią Khalifą

Żabson po pokazie mody Diesel/Durex spotkał gwiazdą filmów pornograficznych Mię Khalifę, z którą zrobił sobie zdjęcie, a następnie udostępnił na Instagramie. Podpisał je obraźliwym fragmentem swojego nowego utworu:

Możesz być moją sidehoe 

Young Leosia i dziewczyna Żabsona POWIĘKSZYŁY sobie piersi!

„Sidehoe” – w wolnym tłumaczeniu oznacza „Dzi*ka na boku”. Niestety na nieszczęście rapera, Khalifa zauważyła jego post i ostro na niego zareagowała:

Czy przy okazji opowiesz też, jak desperacko próbowałeś wyciągnąć mnie z pokazu, by prosić o drugie zdjęcie w lepszym świetle, tylko po to, by umieścić ten obraźliwy napis? Zagrywka prawie tak słaba, jak twoja muzyka, ale niech cię Bóg błogosławi – napisała Khalifa pod zdjęciem Żabsona.

Dodatkowo udostępniła swój komentarz także na swoim InstaStories i na twarzy rapera napisała „przegryw„.

Sandra Dorsz powiedziała, co łączy ją z raperem Żabsonem. Modelka skupia się na…

Żabson przeprasza

Skandal wybuchł na międzynarodową skalę. Żabson był  zmuszony zareagować na ogromną krytykę w sieci. Opublikował krótkie nagranie na swoim Instagramie:

Wrzucając to zdjęcie, nie miałem na myśli, żeby kogoś urazić, ponieważ nie robiłbym sobie po to zdjęcia […]. Bez przemyślenia użyłem swojego tekstu jako podpisu i zostało to źle odebrane przez Mię. Nie chciałem jej urazić, ale to zrobiłem niechcący, za co przepraszam — powiedział na Instagramie.

Fot. Instagram/zabsonziomal