Sandra Dorsz (19 l.) jest teraz na topie. Modelka po występie w „Top Model” przebiła się do show-biznesu, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. Ostatnimi czasy głośno było o jej relacji z raperem Żabsonem. Dorsz postanowiła odnieść się do tych plotek. Sprawdźcie, co powiedziała.

Finalistka Top Model-Sandra Dorsz tylko dla KOZACZKA zdradza, jak wyglądać pięknie a przy tym naturalnie (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Sandra Dorsz szczerze o relacji z Żabsonem

Sandra Dorsz doszła aż do finału 8 edycji „Top Model”. Mimo, że Dorsz nie udało się wygrać, nie ma powodów do narzekania – jej kariera rozwija się w ekspresowym tempie. Ostatnimi czasy plotkowano, że Sandra i raper Mateusz Zawistowski (Żabson) są parą. Modelka postanowiła skomentować te doniesienia.

Ile wzrostu mają topowe modelki? Niektóre z nich są niższe, jednak nadrabiają charyzmą (FOTO)

Sandra jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim InstaStories pokazywała, że dużo czasu spędza z raperem, co skłoniło fanów do przypuszczeń o ich rzekomym romansie. Zarówno Sandra, jak i raper postanowili nie komentować tych plotek, jednak teraz modelka zabrała głos.

Jestem singielką, jak najbardziej. (…) Plotki o Żabsonie to tylko plotki. Mateusz to mój dobry kumpel i to tyle. Tą odpowiedzią chciałabym uciąć wszystkie plotki na nasz temat – powiedziała w rozmowie z Joanną Andrzejewską.

Dorsz zdementowała wszystkie plotki i wyjaśniła, że ją i rapera łączy przyjaźń. 

Przy okazji modelka tajemniczo wyznała, że w jej życiu pojawiła się szczególna osoba, ale nie chce zapeszać.

Kogoś tam na horyzoncie mam, ale czy to się uda czy się nie uda, to czas pokaże – zdradziła.

https://www.instagram.com/p/B7GcxWOH18N/

Sandra Dorsz wyda swoją płytę?

Zapytaliśmy Sandrę, jak wygląda jej kariera po „Top Model”.

Sandra ma wiele pomysłów na siebie, jednym z nich jest muzyka. Modelka chce spróbować swoich sił w roli wokalistki. Jak sama przyznała w rozmowie z nami, zaczęła pisać teksty piosenek – co jest dla niej oczyszczającym doświadczeniem. Styl, w jakim chce nagrywać to rap i hip-hop.

Moja kariera po Top Model jak najbardziej rozwija się w super kierunku. Udzielam się na różnych płaszczyznach. Aktorsko i muzycznie. Pracuje głównie tekstowo, zobaczymy jak dalej się to potoczy. Najbardziej skupiam się na modelingu i aktorstwie. Muzyka też jest w tym wszystkim, ale przede wszystkim jestem modelką – mówi Sandra w rozmowie z nami.

Sandra Dorsz

scena z: Sandra Dorsz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Na pewno będzie można mnie zobaczyć w programach telewizyjnych. I mam nadzieję, że będzie można mnie zobaczyć w kinach – zdradziła tajemniczo Sandra.

Widzicie Sandrę Dorsz w roli wokalistki i aktorki?

https://www.instagram.com/p/B8nuSr1nO9k/

Modelka nie chciała wyjawić, nad jakimi projektami pracuje, na chwilę obecną jest to Top Secret, jednak jak sama powiedziała „bądźcie gotowi na wow„.

Widzicie ją w roli wokalistki i aktorki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Dorsz; finalistka Top Model, zdradza nam, jak wygląda DIETA modelki (DIETY GWIAZD)

Uczestnik „Top Model” ma komplikacje po OPERACJI

Uczestniczka TOP MODEL zaręczyła się z PRZYSTOJNIAKIEM