Oskarżenia, jakie pod adresem Harveya Weinsteina posypały się ze strony wielu aktorek okazały się początkiem wielkiej burzy wokół nadużyć i przestępstw seksualnych, jakie przez lata tolerowano w Hollywood.

Natassia Malthe: Harvey Weinstein ZGWAŁCIŁ mnie po BAFTA

Coraz to nowe ofiary zabierają głos już nie tylko w sprawie Weinsteina, ale i Kevina Spacey. O molestowanie są też oskarżani inni twórcy, w tym reżyserzy.

W Paryżu kobiety wygwizdały Romana Polańskiego, który pojawił się na gali otwierającej retrospektywę wszystkich filmów reżysera. Oburzone kobiety mówiły wprost, że honorowanie osoby skazanej za uprawianie seksu z nieletnią jest skandalem.

Teraz głos zabrała amerykańska pisarka, Anna Graham Hunter, która oskarża inną gwiazdę Hollywood o zaczepki i molestowanie. Anna Graham twierdzi, że jako 17-latka spotkała się z aktorem na planie Śmierci komiwojażera w 1985 roku. Na łamach Hollywood Reporter 49-letnia dziś kobieta wspomina, że pierwszego dnia na planie Hoffman poprosił ją o masaż stóp, ona posłusznie go wykonała.

Otwarcie flirtował, łapał mnie za pupę, mówił o seksie do mnie i przy mnie. Kiedyś rano poszłam do jego garderoby i zapytałam, co chce na śniadanie. Patrzył na mnie przez pewien czas z uśmiechem. Powiedział: „chciałbym jajko na twardo i łechtaczkę na miękko”. Jego znajomi wybuchnęli śmiechem. Wyszłam bez słowa. Poszłam do toalety i się rozpłakałam.

Karolina Korwin Piotrowska o pedofilskiej aferze z Kevinem Spacey: OHYDNE

Kobieta opowiada, że podczas pracy Hoffman wciąż łapał ją za pupę i nie przestawał, mimo, że biła go po twarzy i mówiła, że jest obleśnym starcem.

Kobieta twierdzi, że mimo wszystko znosiła zachowanie Hoffmana, ponieważ jej przełożony powiedział jej, by robiła to dla dobra produkcji.

Redakcja magazynu, na łamach którego Graham poczyniła swe wyznania, poprosiła Dustina Hoffmana o komentarz.

Mam wielki szacunek do kobiet i czuję się bardzo źle z tym, że coś, co zrobiłem, mogło spowodować, że poczuła się niekomfortowo. Przepraszam. To nie odzwierciedla tego, kim jestem – odpowiedział aktor.

Miała wtedy 17 lat, twierdzi, że Dustin Hoffman łapał ją za pupę i wciąż mówił o

Miała wtedy 17 lat, twierdzi, że Dustin Hoffman łapał ją za pupę i wciąż mówił o

Miała wtedy 17 lat, twierdzi, że Dustin Hoffman łapał ją za pupę i wciąż mówił o