Marcela Leszczak (26 l.) w październiku 2017 roku urodziła syna Michałowi Koterskiemu (39 l.). Para nie ma problemu z pokazywaniem dziecka w sieci i chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami.

Michał Koterski pokazuje 1,5-rocznego synka – jest do niego BARDZO podobny

Misiek Koterski ostatnio wziął udział w programie „Agent gwiazdy”. Jak tłumaczył dla „Wirtualnej Polski”, zmusiła go do tego sytuacja finansowa.

To była dla mnie bardzo trudna decyzja, bo sobie zadawałem pytanie, „po co mi to jest potrzebne?”. Ja w telewizji zrobiłem wszystko, co jest do zrobienia. Jakby troszkę inny obrałem kierunek, że chce w teatrze, że chce grać i chce się rozwijać w tym kierunku, ale Marcela mnie zmobilizowała i powiedziała: „Słuchaj Michał, potraktuj to jako prace„. Akurat skończyliśmy remontować mieszkanie. Czekała nas przeprowadzka. Utopiliśmy wszystkie pieniądze i zostaliśmy bez grosza. „Potraktuj jako następny środek do zarobienia pieniędzy. Ja się tym wszystkim zajmę, Ty się niczym nie martw. Jedź zarób pieniążki i wrócisz” (red. powiedziała Marcela, Koterskiemu).

Michał i Marcelina na Instagramie pochwalili się zdjęciem nowego pokoju dla 1,5 rocznego dziecka – Fryderyka. Patrząc na zdjęcie, w ogóle nas nie dziwi, że para wydała ostatnie oszczędności na remont mieszkania. Pokój urządzony jest meblami z firmy Babydoro, w której łóżeczko kosztuje około 2 tysiące złotych, regał około 1900 złotych. Z kolei mały pikowany fotel to koszt 1690 złotych. Cały Pokój jest udekorowany w biało-szarych barwach.

Królestwo naszego Małego Księcia Frylusia i jego dwóch wiernych i najbardziej oddanych sługów M&M. Wystrój królestwa by Baby d’Oro

– napisał Koterski.

Michał Koterski pokazał twarz swojego synka – cały tata! „Największa skarbonka”

Na zdjęciu Misiek i Marcela oznaczyli markę, więc jak wiadomo post jest sponsorowany 😉

Podoba Wam się pokój? Wydalibyście tyle pieniędzy na pokój dziecka?

Marcela Leszczak, Michał Koterski
Marcelina Leszczak
Michał Koterski