Michał Piróg poinformował na Instagramie, że został ojcem. Napisał, że zdecydował się na adopcję. Najprawdopodobniej stara się o dziecko.

Michał Piróg adoptuje dziecko?

Michał Piróg podjął ważną decyzję. Tancerz niedługo kończy 40 lat i jest gejem – umieścił na Instagramie wpis, w którym poinformował, że stara się adoptować dziecko:

Michał Piróg miał wypadek na planie Azja Express: Myślałem, że to już koniec…

Możecie mi mówić tato… właśnie otrzymałem dokumenty. Wdech, wydech – wiem , znam zdanie niektórych osób na ten temat. Widzicie są faktycznie osoby które sadzą, że inni ludzie kierują się własnym interesem w podejmowaniu przeróżnych decyzji życiowych. Zapewne są i tacy ale są i ci którzy myślą w wielu kwestiach nie umysłem, wygodą czy ewentualnym profitem.

Są ludzie którzy kierują się czystą empatią, chęcią pomocy, dania innym lepszego startu, zwykłą może troską… sam nie wiem staram się nie myśleć za dużo tylko działać w czystym odruchu serca – napisał na Instagramie.

Michał Piróg odniósł się do krytyki po ostatnim odcinku Azji Express (Instagram)

Tancerz zrobił coming out dawno temu. Był jednym z pierwszych gejów w Polsce, który otwarcie przyznał się do swojej orientacji.

Będzie pierwszym gejem w polskim show-biznesie, który będzie wychowywał adoptowane dziecko?