Michelle Obama (54 l.) i jej mąż Barack Obama (56 l.) to jedna z najbardziej lubianych par Ameryki. Były prezydencki team choć nie mieszka już w Białym Domu, wciąż budzi sympatię i ma grono swoich wiernych fanów.

WOW! 16-letnia Sasha Obama wzbudziła zachwyt urodzinową kreacją

Michelle utrzymuje z nimi kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim Instagramie była Pierwsza Dama pokazuje fotki z życia, dokumentuje spotkania z ludźmi, czasem też wspomina.

Tym razem pretekstem do wspomnień jest 25. rocznica ślubu. Ćwierć wieku temu Michelle i Barack powiedzieli sobie „tak”. Michelle pokazała na Instagramie ich wspólne zdjęcie z wesela. Ona – w sukni ślubnej, w welonie siedzi na krześle. On zdejmuje jej pantofelek – niczym książę z basni o Kopciuszku.

Do sieci wyciekło zdjęcie Michelle Obamy w NATURALNYCH włosach

Patrząc na to zdjęcie nie zgadlibyście, że w dniu ślubu, w październiku 1992 roku, Barack obudził się okropnie przeziębiony. W jakiś sposób, gdy zobaczyłam go przed ołtarzem, choroba cudownie ustąpiła i przetańczyliśmy prawie całą noc – wspomina Michelle.

Żona byłego prezydenta pisze też o teraźniejszości:

25 lat później my wciąż świetnie się bawimy i ciężko pracujemy, by budować nasz związek i wspierać się nawzajem. Nie wyobrażam sobie podążania tą drogą z nikim innym – pisze Michelle.

Idealna para?

Michelle Obama w sukni ślubnej - tak wyglądała 25 lat temu

Michelle Obama w sukni ślubnej - tak wyglądała 25 lat temu

Michelle Obama w sukni ślubnej - tak wyglądała 25 lat temu