Millie Bobby Brown to aktorka młodego pokolenia, która robi ogromną karierę. 15-letnia Millie zdobyła sławę za sprawą serialu Stranger Things. Podobno zaczęła się spotykać z Romeo Beckhamem.

Millie Bobby Brown chłopak

Millie Bobby Brown (15 l.) mimo młodego wieku miała już parę sympatii. Niedawno pisaliśmy o jej poważnym związku z Jacobem Sartoriusem, z którym niestety rozstała się po 7 miesiącach, więcej na ten temat znajdziecie tutaj: 14-letnia Millie Bobby Brown rozstała się z chłopakiem. Wydała OŚWIADCZENIE. 

Para dzieliła się wspólnymi, romantycznymi zdjęciami na Instagramie, a fani bardzo im kibicowali. Niestety obydwoje podjęli decyzję o rozstaniu. Media rozpisują się o nowej miłości Millie Boby Brown.

Zobacz również: Na TYM zdjęciu 14-letnia Millie Bobby Brown wygląda jakby miała 40!

Millie Bobby Brown i Romeo Beckham

Jak poinformowało The Sun, 16 letni Romeo Beckham zaczął spotykać się z Millie Bobby Brown. Po raz pierwszy spotkali się w 2016 roku na gali UNICEF. Podobno już wtedy aktorka bardzo spodobała się synowi Beckhamów.

14-letnia Millie Bobby Brown pokazała KLASĘ na Emmy (ZDJĘCIA)

Para jeszcze nie potwierdziła medialnych doniesień, ale podobno Victoria bardzo im kibicuje i podoba jej się wybór Romea.

To wczesne dni, ale tworzą bardzo słodką parę. Posh to aprobuje, ponieważ jest wielką fanką Millie – informuje The Sun.

Pasują do siebie?

Millie Bobby Brown w Los Angeles
Romeo Beckham na meczu tenisa w Wimbledon Lawn Tennis Championships