Edyta górniak (47 l.) ostatnio podzieliła się z fanami swoim zdaniem na temat koronawirusa. Diva zdradziła, że według niej pandemia została zaplanowana przez globalistów i ani myśli się zaszczepić. Jej słowa postanowił skomentować Minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Co odpowiedział Górniak? Diva nie będzie zadowolona.

Edyta Górniak uważa, że koronawirus jest wynikiem spisku – co o tym myślisz?

Minister zdrowia odpowiada Edycie Górniak

Edyta Górniak dołączyła do grona sceptyków, którzy nie wierzą w śmiertelne zagrożenie, jakie niesie za sobą koronawirus. Doda również nie zgadza się z popularnymi teoriami na temat wirusa i na swoich mediach społecznościowych publikuje różne teorie spiskowe.

Najbardziej szokujące TEORIE SPISKOWE! Znasz je? (QUIZ)

Zdaniem Górniak pandemia koronawirusa została zaplanowana i wyreżyserowana przez globalistów, którzy chcą zmusić miliony ludzi do szczepień. Piosenkarka zapowiedziała, że ani ona, ani jej syn nie zamierzają się zaszczepić.

Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby pójść do laboratorium i analitycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzone do mojej krwi – powiedziała Górniak w programie u Marcina Roli.

Łukasz Szumowski próbuje ośmieszyć Edytę Górniak

Minister Zdrowia nie mógł pozostawić wypowiedzi Górniak bez komentarza. Szumowski wbił Górniak szpilkę. W wywiadzie dla Radia Zet wyjaśnił, czym jest szczepionka.

Ja rozumiem, że pani Edyta sprawdza na przykład, z czego są zrobione pastylki, antybiotyk, który łyka. Szczepionka to jedna z form leku. Tak samo, jak jako ludzie nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić pastylki, tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczepionki. Po to jest Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, gdzie wszystkie badania są składane, sprawdzane, jak te leki były przygotowywane, jaki jest skład substancji, od tego są eksperci – wyjaśniał Szumowski.

https://www.instagram.com/p/B_k8caMHmAt/

Górniak swoją postawą musiała sporo namieszać, bo Minister nie był w stanie pohamować się od ironicznego komentarza w jej stronę. Po chwili dodał:

Ja nie zastanawiam się, jak jest zbudowany silnik samolotu, jak do niego wsiadam – dodał Minister Zdrowia.

A Wy, jakie macie podejście do szczepionek?

Jesteście ich zwolennikami, czy może nie zgodzicie się na szczepienie?

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Edyta Górniak nawet w czasie pandemii wygląda obłędnie. Ta stylizacja podkreśliła jej nogi, jak u modelki

Edyta Górniak do Karoliny Korwin-Piotrowskiej: „Odstawiamy alkohol my Dear”

Edyta Górniak pokazuje, jak powiększa usta konturówką, a internauci: NIE ŚCIEMNIAJ

Edyta Górniak pozdrawia fotoreporterów.

Edyta Górniak, fot. AKPA.

Łukasz Szumowski na konferencji prasowej dotyczącej koronawirusa.

Warszawa 11.03.2020. Konferencja prasowa w KPRM dotyczaca epidemii koronawirusa. N/Z minister zdrowia Łukasz Szumowski.
fot. Adam Chelstowski/Forum