Modern vintage według Zalando i Harper’s Bazaar Polska
W nowym sezonie nosimy się jak dziewczyny z pokazu Gucci. Z szaf babć wyciągamy wiązane pod szyją koszule w kwiaty, a w ofertach znanych marek szukamy plisowanych spódnic i dzierganych sukienek.
Look dopełniamy czółenkami w stylu retro i charakterystycznymi dodatkami: okularami w dużych, kolorowych oprawkach i stylowymi beretami. Gotowych podpowiedzi, jak trend modern vintage przemycić w codziennych stylizacjach, szukajcie w październikowym numerze Harper’s Bazaar Polska, a także w nowej kolekcji Zalando (tutaj).
Dziś premierowo prezentujemy Wam, co wynikło z połączenia pomysłów stylistki Oli Radkowskiej i duetu fotografów Kulesza&Pik. Zajrzyjcie z nami za kulisy sesji, którą w całości zobaczycie na naszych łamach już od 20 września!

[b]gość, 22-09-16, 11:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-09-16, 09:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-09-16, 07:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-09-16, 22:29 napisał(a):[/b]Boze jaka wieś.No wlasnie[/quote]Wieś to torebka od Korsa i sztuczne rzęsy.Tyle w temacie.[/quote]Nie wydaje mi się żeby jakakolwiek rzecz od projektanta była “wieśniacka”jeżeli umiesz odpowiednio dobrać stylizacje. sama mam torebki Korsa i wole je nosić niż torebki z bazaru przynajmniej jakość jest w porządku a i cena rozsądna :)[/quoteJest wiele innych, jakosciowo lepszych marek. A co druga dziewczyna nosi torbe od Korsa i to jest wlasnie ” wiesniackie”. Calkowity brak indywidualizmu.
[b]gość, 21-09-16, 22:29 napisał(a):[/b]Boze jaka wieś.No wlasnie
[b]gość, 22-09-16, 09:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-09-16, 07:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-09-16, 22:29 napisał(a):[/b]Boze jaka wieś.No wlasnie[/quote]Wieś to torebka od Korsa i sztuczne rzęsy.Tyle w temacie.[/quote]Nie wydaje mi się żeby jakakolwiek rzecz od projektanta była “wieśniacka”jeżeli umiesz odpowiednio dobrać stylizacje. sama mam torebki Korsa i wole je nosić niż torebki z bazaru przynajmniej jakość jest w porządku a i cena rozsądna 🙂
Boze jaka wieś.
[b]gość, 22-09-16, 07:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-09-16, 22:29 napisał(a):[/b]Boze jaka wieś.No wlasnie[/quote]Wieś to torebka od Korsa i sztuczne rzęsy.Tyle w temacie.
Nie podoba mi sie