20-letnia Paris Jackson pojawiła się na okładce najnowszego Harper’s Bazaar. Córka Króla Popu zapozowała do wyjątkowej sesji Carine Roitfeld i zdradziła, jak istotną rolę w jej życiu odgrywa rodzina.

Paris Jackson na okładce polskiego Harper’s Bazaar

Incluencerka, mimo młodego wieku, przeżyła już wiele dramatów. Jej ojciec, Michael Jackson, zmarł, gdy miała zaledwie 11 lat. Gwiazda popadła w depresję i miała myśli samobójcze. Szybko do jej świata zawitały używki. Wielokrotnie wspominała, że przez długi czas nie mogła pogodzić się ze stratą ojca.

Paris znana jest także z niekonwencjonalnego wizerunku. Nie goli nóg, nosi odważne, hippisowskie kreacje oraz bliska jest jej filozofia buddyzmu. Jakiś czas temu rozpadł się jej związek z piękną Carą Delevingne.

W krótkiej rozmowie z Harper’s Bazaar przyznała:

– Mam rodzinę, z którą jestem połączona więzami krwi, i taką, z którą nie jestem. Rodzina to dla mnie poczucie przynależności do plemienia – ludzie w twoim życiu, z którymi jesteś związana na głębszym poziome, dzięki którym czujesz się bezpieczna i wiesz, że masz dom.

DLACZEGO BY NIE… ROZPOCZĄĆ NOWEGO SEZONU Z HARPER’S BAZAAR?

Wrześniowy numer z Paris jest już w sprzedaży. Zobaczcie także galerię, w której pokazaliśmy blaski i cienie sławy córki Króla Popu.

Depresja, próby samobójcze i rozpad związku - tak wygląda życie Paris Jackson