Pamiętacie ostatnie wydanie magazynu Paper? Widniała na nim rozebrana Kim Kardashian (34 l.). Niestety, ten widok trudno wymazać z pamięci. Okładkę najnowszego numeru „zdobi” gwiazdor, który równie jak Kimmy, kocha się malować. Mowa o słynnym wokaliście Marilynie Mansonie (46 l.).

Skąd taka słabość do kosmetyków? Marilyn odziedziczył ją po ojcu, Hugh Warnerze, fanie zespołu Kiss.

Pierwszy raz, gdy zobaczyłem tatę w makijażu, miałem 11 lat i szedłem na swój drugi koncert w życiu. Był ubrany jak Gene Simmons i zabrał mnie na trasę „Dynasty” Kissów. Ludzie prosili mojego tatę o jego [Simmonsa] autograf. Gdy widzę zdjęcia taty, mówię sobie „Wygląda jak ja” – mówi muzyk.

Zdjęcia, które znajdziecie w magazynie wykonał słynny Terry Richardson. Panowie Warner wyznali, że ich relacje polepszyły się dopiero po śmierci matki Marilyna i żony Hugh.

Muzyk specjalnie dla swojego ojca wystąpił w jego ulubionym serialu, czyli Sons of Anarchy, w którym główną rolę gra niedoszły pan Grey, Charlie Hunnam.

Ten serial jest ważną częścią mojego życia, podobnie zresztą jak mojego ojca. Dzięki udziałowi w nim będzie ze mnie dumny. Jednocześnie zostanę zapamiętany jako współtwórca najbardziej niesamowitego przedsięwzięcia telewizyjnego – dodaje Manson.

Kto by pomyślał, że słabość do makijażu można odziedziczyć po… ojcu.

Marilyn Manson and his awesome dad! 💄💄❤️ @marilynmanson

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Terryrichardsonstudio (@terryrichardsonstudio)

@marilynmanson is #awesome 👍👍

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Terryrichardsonstudio (@terryrichardsonstudio)

Dlaczego Marilyn Manson nosi makijaż? (FOTO)