Bella Hadid otworzyła się na temat mamy Yolandy Hadid, która pozwoliła jej na operację nosa w wieku 14 lat, wyznając, że żałuje tej decyzji. Teraz internet szaleje z krytyką. Nie mogą uwierzyć, że dążenie do „piękna” pozwoliła Yolandzie na tak nieodpowiedzialną decyzję.

Bella Hadid wymienia wszystkie operacje

Yolanda Hadid pozwoliła córce zrobić operacje nosa w wieku 14 lat

Bella Hadid, modelka i była dziewczyna The Weeknd wyznała, że ​​czuła się bardzo źle i niekomfortowo w porównaniu ze swoją siostrą modelką, co doprowadziło do niepewności i chęci zmiany wyglądu. „Byłam brzydszą siostrą”, powiedziała Bella w wywiadzie dla magazynu Vogue:

Byłam brunetką. Nie byłam tak fajna jak Gigi, ani tak towarzyska. Tak naprawdę ludzie o mnie mówili – wyznała.

„Yolanda, j** się”!

Po ukazaniu się wywiadu w Vogue’u w internecie rozpętała się burza krytyki. Wielu obwinia Yolandę za źródło kompleksów, jakimi przepełniona była jej córka:

„Yolanda Hadid to kawał gówn*, jeśli chodzi o hodowanie tak wielu kompleksów u swoich dzieci, że przeszły operację plastyczną w młodym wieku, a do tego zaburzenia odżywiania”. Inna osoba napisała na Twitterze: „Bella Hadid miała 14 lat, gdy przeszła operację nosa. Czy >operację lisiego oka<, też zrobiła, jak była nieletnia?”.

Bella Hadid płacze niemal codziennie

Niestety w sieci pojawiły się również komentarze na temat „nosa przodków”. To właśnie swojego „arabskiego” nosa chciała pozbyć się Bella, a raczej jej matka. W końcu w wieku 14 lat nie można podejmować zbyt świadomych decyzji…

Bella Hadid Fot. Backgrid/MEGA / The Mega Agency / Forum

Kendall Jenner, Bella Hadid i Hailey Bieber Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Bella Hadid, Gigi Hadid Fot. Forum

Fot. Forum