Plotki o operacjach plastycznych Belli Hadid krążą nieustannie od wielu lat. Złośliwi twierdzą, że przeszła wiele operacji i wielokrotnie korzystała z usług gabinetów medycyny estetycznej. Wszystko za sprawą zdjęcia sprzed lat.

Bella Hadid wyznaje, że płacze „prawie każdego dnia i każdego wieczoru”

Bella Hadid przyznaje się do operacji plastycznej

Kiedy Bella Hadid zaczęła podbijać światowe wybiegi szybko wyciągnięto jej zdjęcie sprzed lat. Na owej fotografii supermodelka zupełnie nie przypomina siebie. Jednak Hadid ma swoją teorię na ten temat. Według niej, jedynej ingerencji jakiej się dopuściła to operacja nosa w wieku… 14 lat! Okazuje się jednak, że dziś nie jest zadowolona ze swojej decyzji.

Żałuję, że nie zachowałam nosa moich przodków. Myślę, że dorosłabym do tego. Ludzie myślą, że majstrowałam z twarzą z powodu jednego zdjęcia, na którym jako nastolatka wyglądam na spuchniętą. Jestem prawie pewna, że nie wyglądasz teraz tak samo, jak w wieku 13 lat, prawda? Nigdy nie wstrzykiwałam sobie wypełniacza. Po prostu skończmy już z tym. Nie mam z tym problemu, ale to nie dla mnie. Ktokolwiek myśli, że podniosłam oczy, czy jak to się nazywa – to po prostu taśma do twarzy! Najstarsza znana sztuczka – wyznała w wywiadzie dla Vogue’a.

Bella Hadid i jej koszmarny Photoshop na zdjęciu z Instagrama: Dziewczyno, kto ci przerabia te zdjęcia?

Wierzycie jej?

Cannes, FRANCE – Bella Hadid attends the „Annette” screening and opening ceremony during the 74th annual Cannes Film Festival in Cannes, France.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 620103207, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Bella Hadid

Fot.Forum/BACKGRID USA

nos bella hadid