Bella Hadid ujawniła, że ​​od kilku lat płacze niemalże każdego dnia i każdego wieczoru. We wtorek opublikowała w swoich social mediach kilka zdjęć siebie we łzach. Supermodelka przypomniała swoim followersom, że media społecznościowe nie są prawdziwym życiem.

„Dla każdego, kto ma problemy, pamiętaj o tym. Czasami wszystko, co musisz usłyszeć, to to, że nie jesteś sam […] Informacja ode mnie do ciebie – nie jesteś sam. Kocham cię, widzę cię i słyszę”, napisała Bella Hadid.

Bella Hadid obchodzi 25. urodziny! Gigi pokazała, jak spędziły dzień

Bella Hadid nie jest w najlepszej kondycji psychicznej

25-latka kontynuowała, mówiąc obserwatorom, że zdrowie psychiczne i nierównowaga chemiczna nie są „proste i równe”, porównując to do kolejki górskiej z zakrętami i „wzlotami i upadkami”.

„Na końcu tunelu zawsze jest światło, a kolejka górska zawsze w pewnym momencie całkowicie się zatrzymuje… [ale] jest coraz lepiej” – kontynuowała.

Bella Hadid napisała również, że ma na koncie „wystarczająco dużo załamań, zawodów i wypaleń”, aby wiedzieć, że „jeśli pracujesz wystarczająco ciężko nad sobą, spędzając czas w samotności, aby zrozumieć swoje traumy, radości i rutynę, zawsze będziesz w stanie zrozumieć lub dowiedzieć się więcej na temat własnego bólu i jak sobie z nim poradzić. To wszystko, o co możesz poprosić siebie”, dodała.

Fani są zdania, że The Weeknd w nowym teledysku UDERZYŁ w Bellę Hadid

W styczniu Hadid, która w przeszłości otwarcie mówiła o zmaganiu się z ciężką depresją i lękami, odkąd była nastolatką — zrobiła krótką przerwę od mediów społecznościowych, aby skupić się na swoim zdrowiu psychicznym.

Gigi Hadid pokazała, co dostała od siostry pod choinkę. Nietypowy prezent

Bella Hadid Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

The Weeknd i Bella Hadid na czerwonym dywanie.

The Weeknd i Bella Hadid na czerwonym dywanie. Fot.Forum.

Bella Hadid i Gigi Hadid Fot. STARMAX / BACKGRID