Chodzący śmietnik – tak można określić większość z nich. To gwiazdy, którym do dobrego smaku daleko. Zupełnie nie przejmują się tym, że codziennie oglądają je setki tysięcy internautów. Niektóre są w stanie rozsypki, inne kochają kicz. A mimo to ludzie wciąż chcą na nie patrzeć, bo bez w show biznesie wiałoby nudą.

\"Najmniej
Victoria Silvstedt

Pompowana dama o rybio wydętych ustach. Miało być sexy, wyszło jak zwykle. Są jednak panowie, którzy kochają plastikowe lale.

\"Najmniej
Heidi Montag

Dowód na to, że torebka Hermesa damą nie czyni. Jej sposób bycia to chyba esencja lansu.

\"Najmniej
Phoebe Price

Znana z tego że jest znana. W swojej naiwności i szczerej miłości do kiczu jest wręcz sympatyczna.

\"Najmniej
Jessica Simpson

Czasami zdarza się jej założyć coś niebrzydkiego, ale na \”czasem\” się kończy. Uosobienie amerykańskiej ulubienicy mediów – złoty włos, opalona skóra i porcelanowy uśmiech. Reszta się nie liczy.

\"Najmniej
Nicole Scherzinger

Bycie wokalistką zespołu o nazwie Pussycat Dolls chyba wszystko wyjaśnia.

\"Najmniej
Mariah Carey

Ta dojrzała kobieta wciąż żyje w świecie waty cukrowej i baniek mydlanych. Jest święcie przekonana, że obcisłe sukienki mini nigdzy się nie nudzą i sprawdzają się w każdej okazji.

\"Najmniej
Lindsay Lohan

Wielka fanka legginsów i sztucznej, przesadnej opalenizny. Bardziej od wpadek stylistycznych pogrąża ją chyba jej styl życia.

\"Najmniej
Jordan

Namiętnie opowiada o swoim życiu seksualnym i nałogowo operuje sobie piersi. Podejrzewamy, że plastikowa lalka Barbie ma więcej rozumu.

\"Najmniej
Brooke Hogan

Nie chcemy wyjść na uprzedzonych, ale czy córka popularnego wrestlera może mieć w genach dobry smak?

\"Najmniej
Paris Hilton

Jej styl, chociaż lekko kiczowaty i wielokrotnie krytykowany, naśladuje mnóstwo dziewczyn. A ona świetnie na tym zarabia.

\"Najmniej
Lily Allen

Angielska piosenkarka słynie z tego, że nie lubi o siebie dbać. Chudnie i tyje na przemian, klnie jak szewc i nie ma absolutnie żadnych kompleksów.

\"Najmniej
Bai Ling

Ponieważ nie ma czym błyszczeć, z kiczu zrobiła znak firmowy. Częściej mówi się o jej kiepskich strojach, niż dokonaniach artystycznych.

\"Najmniej
Amy Winehouse

Całe rzesze miłośników jej głosu załamują ręce widząc ją w coraz gorszym stanie.

\"Najmniej
Pamela Anderson

Typowa kalifornijska \”piękność\” – sztuczny biust, sztuczne rzęsy i tona makijażu, po zmyciu którego prezentuje się już mniej zjawiskowo.

\"Najmniej
Christina Aguilera

Cały świat zastanawia się, czy Xtina sypia w makijażu.

\"Najmniej
Photo: BreatheHeavy

Britney Spears

Chyba każdy czeka na jej powrót do formy. Jej obecny stan w porównaniu z fotografiami sprzed kilku lat daje zbyt wyraźny kontrast…