Kilka tygodni temu dotarły do nas niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Britney Spears. Gwiazda trafiła do kliniki psychiatrycznej – miała trudny okres po tym, jak jej ojciec poważnie zachorował. Teraz wyszła na przepustkę i zagrała video, w którym wyjaśnia niektóre sprawy.

Britney Spears wyszła na jeden dzień ze szpitala psychiatrycznego. Jak wygląda? (ZDJĘCIA)

Britney Spears przerywa milczenie po pobycie w szpitalu psychiatrycznym

Britney Spears na swoim Instagramie umieściła nagranie i dodała wpis:

Chciałam się przywitać, ponieważ informacje na mój temat wymknęły się spod kontroli.  Krążą plotki, padają groźby śmierci wobec mojej rodzimy i mojego zespołu i wiele innych szalonych rzeczy zostało powiedzianych. Próbuję poświęcić czas sobie, ale wszystko, co się dzieje, utrudnia mi życie. Nie wierzcie we wszystko, co czytacie i słyszycie. Te fałszywe e-maile zostały stworzone przez Sama Lutfiego (byłego partnera Britney – przyp.red.) wiele lat temu … Nie napisałam ich. Udawał, że jest mną i komunikował się z moim zespołem za pomocą fałszywego adresu e-mail.

Gwiazda podziękowała za wsparcie.

Moja sytuacja jest wyjątkowa, ale obiecuję, że w tej chwili robię to, co najlepsze. Może nie wiecie tego o mnie, ale jestem silna i walczę o to, co chcę! Wasza miłość jest niesamowita, ale teraz potrzebuję odrobiny prywatności, aby poradzić sobie ze wszystkimi trudnymi rzeczami. Gdybyście mogli to zrobić, byłabym na zawsze wdzięczna. Kocham Was.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I wanted to say hi, because things that are being said have just gotten out of control!!! Wow!!! There’s rumors, death threats to my family and my team, and just so many things crazy things being said. I am trying to take a moment for myself, but everything that’s happening is just making it harder for me. Don’t believe everything you read and hear. These fake emails everywhere were crafted by Sam Lutfi years ago... I did not write them. He was pretending to be me and communicating with my team with a fake email address. My situation is unique, but I promise I’m doing what’s best at this moment 🌸🌸🌸 You may not know this about me, but I am strong, and stand up for what I want! Your love and dedication is amazing, but what I need right now is a little bit of privacy to deal with all the hard things that life is throwing my way. If you could do that, I would be forever grateful. Love you ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Britney Spears była przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym?

Podczas  podcastu Britney o Grama, można było usłyszeć wiadomość głosową od nieznajomej osoby, w której słyszymy, że Spears jest przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym od początku tego roku i miał ją tam zamknąć jej ojciec – Jamie Spears, kiedy przestała brać lekarstwa. Fani na całym świecie zaczęli martwić się o swoją idolkę. Na Twitterze zaczął pojawiać się hasztag #FreeBritney.

Po wpisie Britney możemy stwierdzić, że była to tylko teoria spiskowa. Życzymy jej dużo spokoju i zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

Britney Spears jest więziona w szpitalu psychiatrycznym? Fani domagają się jej wypuszczenia #FreeBritney

Britney Spears znów przechodzi ZAŁAMANIE- trafiła do szpitala psychiatrycznego

Britney Spears jest uzależniona?! Ekipa chowa przed nią alkohol!

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Britney Spears is seen leaving The Montage hotel in Beverly Hills after a day of indulgences Britney Spears and Sam Asghari
Britney Spears