Rok 2011 obfitował w brzuszki, ciążowe dolegliwości i porody.

Panie mimo nawet zaawansowanej ciąży nie rezygnowały z imprez i spotkań towarzyskich – wprost przeciwnie, uśmiechnięte pojawiały się na nich, a swoją osobą i rosnącym brzuszkiem wzbudzały spore zainteresowanie.

Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!

Mamusią w 2011 roku zostały, albo już w najbliższym czasie zostaną miedzy innymi: Miranda Kerr, Kate Hudson, Victoria Beckham, Natalie Portman, Rachel Zoe, Magda Mołek, Joanna Liszowska, Jessica Alba, Dorota Gawryluk, Christina Applegate, Pink, Emma Bunton, Anna Mucha, Alyssa Milano, Penelope Cruz, Mariah Carey, Melanie Brown, Tori Spelling, Anna Przybylska, Carla Bruni, Lily Allen, Magda Schejbal, Magdalena Górska, Kasia Skrzynecka, Mariah Carey, Marta Szulawiak, Hilary Duff, Beyonce, Marysia Sadowska, Roma Gąsiorowska, Kasia Glinka, Jessica Simpson, Jennifer Garner, Ania Wyszkoni.

Jest ich naprawdę wiele, stąd aby ułatwić Wam trochę zadanie, wybraliśmy 14 kandydatek do miana Najseksowniejszej Mamuśki 2011 roku.

Dla przypomnienia kilka ciążowych fotek naszych nominowanych – Na kogo oddacie swój głos w naszej sondzie?

Natalie Portman jest naszą pierwszą kandydatką. W roli mamy zadebiutowała w połowie czerwca. Synek Alef jest jej dumą i szczęściem, dla niego zrezygnowała z aktorstwa (mamy nadzieję, że tylko tymczasowo!). Podczas ciąży często widzieliśmy ją na czerwonych dywanach – zawsze elegancka i śliczna, brzuszek dodawał jej uroku.

\"natalie

Anna Mucha – Niewątpliwie seksowna z niej mamusia. Ciąża nie oznaczała dla niej przerwy w karierze salonowej – pojawiała się na imprezach, uśmiechając się i pozując z brzuszkiem. Jej córeczka Stefania przyszła na świat pod koniec listopada.

\"anna

Jessica Alba – w jej przypadku spokojnie można powiedzieć, że z brzuszkiem jej do twarzy. Aktorka w tym roku urodziła drugą córeczkę – Haven. Nawet w zaawansowanej ciąży w dalszym ciągu wyglądała rewelacyjnie.

\"jessica

Hilary Duff – już za kilka miesięcy zostanie mamą, nie rezygnuje jednak ze spotkań na których z dumą i radością pokazuje swój ciążowy brzuszek.

\"hilary

Victoria Beckham – rzadko widziana podczas ciąży, mamy dosłownie kilka fotek z tego okresu, w tym ta zrobiona przez Davida. Zawsze jednak elegancka, poważna i z klasą. W lipcu Victoria została mamą ślicznej córeczki Harper Seven.

\"victoria

Marysia Sadowska – Wprawdzie nie należy do grona stałych bywalczyń salonowych, jednak z brzuszkiem pojawiła się na kilku z nich. Ciąża zdecydowanie jej służy, a na dniach spodziewamy się pozytywnych wieści z porodówki.

\"marysia

Kasia Glinka, która również lada dzień zadebiutuje w roli mamy, podczas ciąży chętnie pojawiała się tu i tam. Brzuszek wprawdzie niewielki, jednak dodaje uroku. Kasia promienieje tym magicznym blaskiem 😉

\"kasia

Jessica Simpson długo ukrywała ciążę przed światem, teraz nie może, bo brzuszek zrobił się już widoczny gołym okiem. Czy urodzi chłopca czy dziewczynkę – wie tylko ona.

\"jessica

Kasia Skrzynecka od początku do końca ciąży aktywnie uczestniczyła w życiu towarzyskim, niestety skończyło się to przedwczesnym porodem – mała Alikia Ilia pojawiła się na świecie 2 miesiące przed terminem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dziewczyny są już w domu. W ciąży zawsze chętnie podkreślała brzuszek – był jej dumą i ozdobą.

\"kasia

Kate Hudson zawsze piękna w prześlicznych kreacjach podkreślających jej błogosławiony stan. Nawet podczas zaawansowanej ciąży tryskała energią. Na czerwonych dywanach pojawiała się często i zachwycała. W lipcu na świat przyszedł mały Bingham.

\"kate

Joanna Liszowska w maju urodziła Emmę. W ciąży raczej głównie odpoczywała, choć na kilku imprezach udało nam się ją wypatrzeć. Dumnie eksponowała swój powiększający się brzuszek i nie musimy chyba dodawać, że szczęście biło od niej na kilometr.

\"joanna

Pink aby ubiec paparazzi, sama zrobiła sobie zdjęcie pokazujące jej nowe kształty i umieściła je na Twitterze. Na imprezach w tym okresie jej nie widzieliśmy, wolała spacery z mężem i ładowanie akumulatorów przed porodem. Willow Sage przyszła na świat na początku czerwca.

\"pink\"

Tori Spelling to już doświadczona mamusia. Ciąża to dla niej bułka z masłem. Choć Hattie Margaret urodziła się w połowie października, aktorka już myśli o kolejnym dziecku. Wyznaje zasadę: ciąża to nie choroba. Spelling w ostatnich latach częściej jest w ciąży niż nie jest – dla niej więc ciąża to stan normalny 😉 Biorąc pod uwagę, że urodziła już trójkę dzieci Tori wygląda świetnie!

\"tori

Mariah Carey jest naszą ostatnią kandydatką. Mama bliźniąt Monroe i Moroccana, które na świecie pojawiły się ostatniego dnia kwietnia, podczas ciąży stroniła od publicznych wystąpień. Chętnie jednak swoim imponującym brzuszkiem chwaliła się za pomocą Twittera.

\"mariah