Caitlyn Jenner aka Bruce (66 l.) w finale drugiego sezonu swojego programu I am Cait namiętnie pocałowała Candis Cayne (44 l.), która jest jej przyjaciółką z planu zdjęciowego.

Internauci twierdzą przy tym, że celebrytka po raz kolejny udowodniła, że w głębi duszy dalej pociągają ją kobiety. Czy mają rację?

Zobacz więcej: Caitlyn Jenner POCAŁOWAŁA Kris na wizji!

Kontekstem tego zdarzenia była kolacja, jaką Cait spędzała wraz z koleżankami. Dla rozluźnienia atmosfery jedna z nich miała coś zaśpiewać, ale tylko wtedy kiedy Cait… pocałuje drugą kobietę. Okazało się, że celebrytka zgodziła się bez zastanowienia.

Warto przy tym przypomnieć, że kiedy w jednym z wywiadów zapytano Cait o to, czy jest gotowa, aby spotykać się z mężczyznami, to za wszelką cenę unikała tematu.

Celebrytka stwierdziła za to, że „nie ma teraz czasu” i „nie czuje się pewnie w takich kontaktach”, ale oczywiście chciałaby mieć kogoś przy sobie. Wszystko wskazuje jednak na to, że dalej ją „ciągnie” do kobiet i nie ma zamiaru spotykać się z facetami.

Zobacz więcej: CAITLYN JENNER STWORZYŁA WYJATKOWĄ SZMINKĘ DLA MAC

Koniec końców wychodzi więc na to, że Cait należy do tych osób, które chcą zjeść ciastko i mieć ciastko. Zapomniała jednak o jednej, bardzo ważnej zasadzie:

W życiu czasem nie można mieć wszystkiego.

Zdjęcie pocałunku zobaczycie TUTAJ.

Co o tym myślicie?

&nbsp

NAMIĘTNY pocałunek Caitlyn Jenner... z INNĄ kobietą!

NAMIĘTNY pocałunek Caitlyn Jenner... z INNĄ kobietą!

NAMIĘTNY pocałunek Caitlyn Jenner... z INNĄ kobietą!

NAMIĘTNY pocałunek Caitlyn Jenner... z INNĄ kobietą!

NAMIĘTNY pocałunek Caitlyn Jenner... z INNĄ kobietą! (VIDEO)