Khloe Kardashian nie darzy sympatią transseksualnej Caitlyn Jenner. 33-latka bardzo przeżyła metamorfozę 68-letniej celebrytki. Nie rozmawiały ze sobą od długiego czasu, a konflikt sięgnął zenitu, kiedy Caitlyn opublikowała książkę The Secrets of My Life, której – zdaniem Khloe – oczerniła rodzinę Kardashianów.

Khloe i Caitlyn nienawidzą się! WOJNA trwa!

Jenner nie wzruszyła nawet wiadomość o ciąży Khloe. Nie miała zamiar zakopać topora wojennego. Dopiero po narodzinach małej True coś w niej pękło i zażyczyła sobie zobaczyć dziewczynkę. Podobno nawet kupiła dla małej mnóstwo prezentów. Niestety – prawdopodobnie ich nie wręczy.

Jakiś czas temu, w wywiadzie dla brytyjskiego Lorraine, Khloe stwierdziła, że córka nie będzie miała żadnego wpływu na jej relację z macochą. Najwyraźniej zapomniała, co obie panie łączyło jeszcze kilka lat temu. Przed pierwszą ciążą Khloe, 68-latka była dla niej prawdziwym oparciem:

– Khloe płakała w ramionach Caitlyn i żaliła się, że od lat marzy o dziecku. Caitlyn czuje, że ma prawo zobaczyć dziewczynkę. Jest zdruzgotana, że Khloe nie chce tego spotkania i próbuje ją całkowicie wykluczyć z życia dziecka.

– powiedział informator Life & Style.

Khloe zdradziła, czemu NIE odeszła od Tristana!

Niestety – jak podaje ten sam portal, Khloe nawet nie przeszło przez myśl, by zgodzić się na odwiedziny drugiej, przyszywanej babci. Wciąż nie ma pewności czy mała True kiedykolwiek zobaczy Caitlyn.

Czy panie kiedykolwiek się pogodzą? Jest jeszcze promyk nadziei?


Khloe NIGDY nie dopuści do spotkania Caitlyn z True!

Khloe NIGDY nie dopuści do spotkania Caitlyn z True!

Khloe NIGDY nie dopuści do spotkania Caitlyn z True!