Naomi Watts (54 l.) wyszła po raz pierwszy za mąż w zeszłym miesiącu z aktorem Billym Crudupem w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Teraz aktorka dała pierwszy wywiad magazynowi Hello!, w którym mówi o pracy i miłości po menopauzie.

Naomi Watts przyłapana bez makijażu [foto]

Naomi Watts wyznała, że w swoich filmach chce opowiadać historie w szczególności o starszych kobietach i menopauzie, aby ułatwić rozmowę i zwiększyć świadomość społeczną.

Jestem dumna, że nadal pracuję; kiedy definiująca narracja była taka, że jeśli miałeś o włos ponad 40 lat, byłaś w zasadzie zmuszona do przejścia na emeryturę, widząc tę ​​zmianę, to daje siłę. Rośnie świadomość, że historie kobiet nie kończą się w pewnym wieku […] Menopauza może pochłonąć znaczną część życia kobiety – u niektórych osób może trwać ponad dekadę. Jak to nie warto na to zwracać uwagi, wyznała w rozmowie.

Naomi Watts o miłości i pracy po menopauzie

Naomi Watts przeszła menopauzę, gdy miała zaledwie 36 lat i powiedziała, że gdyby w tamtym czasie było więcej otwartości na ten temat, nie czułaby się tak samotna.

Naomi Watts zagra w filmie POLSKIEJ reżyserki

Angielsko-australijska aktorka niedawno podzieliła się wiadomościami o swoim pierwszym w życiu małżeństwie, publikując w social mediach zdjęcie siebie i swojego nowego męża, gdy pozowała na schodach urzęd stanu cywilnego na Manhattanie. Naomi Watts na tę okazję wybrała suknię Oscara de la Renty.

Naprawdę wierzę, że gdyby menopauza nie była tak niedostępnym tematem, kiedy po raz pierwszy zaczęłam odczuwać objawy, miałabym łatwiej. Byłam częścią cyklu, który musi być przerwany […] Brakowało otwartej rozmowy i zasobów, które mogłyby pomóc kobietom poradzić sobie ze zmianami, przez które przechodzimy. Dlatego teraz z taką pasją podnoszę świadomość i zachęcam do bardziej szczerych rozmów, dodaje Naomi Watts.

Naomi Watts and her husband Billy Crudup leave Ritz hotel in Paris, France on July 8, 2023. Photo by ABACAPRESS.COM