Natalia Janoszek (29 l.) jest modelką i aktorką, która została doceniona w Bollywood. Oprócz tego ma na koncie udział w wyborach miss. Okazuje się, że gwiazda udziela się również charytatywnie. I to właśnie po to, aby pomóc potrzebującym, zrzuciła z siebie ubrania.

Natalia Janoszek została okradziona (WIDEO)

Natalia Janoszek nago na Instagramie

Natalia dodała zdjęcia, na których jej nagie ciało jest ozdobione jedynie błyszczącymi ozdobami. Zdecydowała się na taką sesję zdjęciową, aby pomóc potrzebującym dzieciom żyjącym na Jamajce. Przyznała, że prywatnie nadal ma problem z nagością, mimo że jej praca czasem zmusza ją do pokazywania ciała.

Zrobiłam to po raz drugi i nie ukrywam jestem z siebie bardzo dumna. Prywatnie mam spory problem z nagością, ale jako aktorka cały czas staram się przełamywać swoje bariery. Kiedy Black Tape Project po raz kolejny zaprosił mnie do swojego charytatywnego projektu nie mogłam odmówić. Po raz kolejny udało nam się zebrać okrągłą sumę dla Paradise Charity dla dzieciaków z Jamajki i dla takiego celu warto było zrzucić z siebie ubrania💚

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ooops I did it again.. I have a pretty big problem with nudity but as an actress I try to break my barriers every time. And in hands of @thekingoftape @blacktapeproject nudity become an art and I love it. Zrobiłam to po raz drugi i nie ukrywam jestem z siebie bardzo dumna. Prywatnie mam spory problem z nagością ale jako aktorka cały czas staram się przełamywać swoje bariery. Kiedy Black Tape Project po raz kolejny zaprosił mnie do swojego charytatywnego projektu nie mogłam odmówić. Po raz kolejny udało nam się zebrać okrągłą sumę dla Paradise Charity dla dzieciaków z Jamajki i dla takiego celu warto było zrzucić z siebie ubrania💚 @paradisechallenge #pcjamaica #paradise #jamaica #blacktapeproject #gold #girl #photo @j.gainesstudio @dembskiphoto

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

Natalia Janoszek – kariera

Natalia Janoszek opisuje pierwszą rozbieraną scenę w filmie Bollywood

Natalia ma za sobą rolę w bollywodzkich filmach, takich jak „Chicken Curry Law”,”Dreamz” i „Flame”. Zagrała również w amerykańskim dokumencie „The Green Fairy”.

ZOBACZ TAKŻE:

Natalia Janoszek w Cosmo: Mówiono mi, że jestem ZA NISKA

Natalia Janoszek ciężko chora

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA