Natalia Janoszek (29 l.) bardzo dużo podróżuje i wyprawy samolotem pewnie nie robią już na nią takiego wrażenia, jednak wczorajszą podróż zapamięta na długo. Gwiazd na Facebooku podzieliła się z fanami tragedią, jaka ją spotkała. Rozpaczliwie opowiedziała, co przydarzyło się jej na lotnisku, kiedy przyleciała z Mediolanu do Polski.

Natalia Janoszek okradziona

Okazało się, że aktorka została okradziona przez linie lotnicze. Poniosła ogromne straty – w walizce znajdowało się sporo wartościowych rzeczy.

Właśnie wróciłam do Polski z Mediolanu i okazało się, że zostałam okradziona przez linię lotniczą Lufthansa. Zginęły moje rzeczy od sponsorów do sesji: zegarki, ubrania, okulary. Zniknęła moja kamera z całym materiałem, przede wszystkim zniknęła moja biżuteria, która ma dla mnie znaczenie sentymentalne. Bo to są pamiątki po mojej babci. Nie wiem czy ktoś z was miał podobną sytuację, jeśli macie jakieś porady, jesteście w stanie w jakiś sposób pomóc, będę wdzięczna
– zaapelowała Janoszek.

Kim jest Natalia Janoszek?

Natalia Janoszek od trzeciego roku życia tańczyła przez 10 lat w polskiej reprezentacji tańca na całym świecie. Reprezentowała Polskę w konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze, a w konkursie Supermodel International w Tajlandii udało jej się zdobyć tytuł Supermodel Poland. A w Miss Bikini Universe w Chinach dostała się do finałowej dwunastki.

Natalia Janoszek ciężko chora

Karierę aktorską rozpoczęła w produkcji Bollywood. W 2016 roku opowiedziała historię  absyntu dla amerykańskiego dokumentu The Green Fairy. 

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA