Bohaterką nowego, kwietniowego numeru Cosmopolitan jest Natalia Janoszek – śliczna Polka, która zrobiła karierę w Bollywood.

W rozmowie z Joanną Mroczkowską Natalia wspomina swoje marzenie sprzed lat. Z początku wydawało się, że jest niemożliwe do realizacji. Tak przynajmniej mówili „inni”:

Jako nastolatka chciałam zostać miss, jeździć po świecie, ale oczywiście mówiono mi, że jestem za niska. Ja wtedy postanowiłam udowodnić wszystkim, że właśnie będę. Do dziś wzięłam udział w 26 konkursach – opowiada Natalia.

Ile wzrostu ma Natalia Janoszek, polska gwiazda w Bollywood?

Natalia rzeczywiście nie ma wzrostu modelki – mierzy 1,65 cm. Jest jednak śliczna i bardzo zgrabna, a w dodatku jej uroda bardzo podoba się w Indiach.

Natalia Janoszek ciężko chora

Gwiazda Cosmo dodaje, że nie brała udziału w konkursach miss z próżności:

Nie robiłam tego, by udowodnić sobie, jaka jestem piękna, tylko po to, by zwiedzać świat za darmo. Ale przede wszystkim, że nie ma rzeczy niemożliwych – podkreśla Natalia.

Aktorka wspomina, jak podczas jednego z konkursów została zauważona przez producentów Bollywood. Po pierwszym castingu jej kariera potoczyła się szybko i gładko. W tym roku Natalia po raz trzeci została wyróżniona statuetką dla aktorki międzynarodowej w Bollywood.

A jaki jest sekret sukcesu Natalii?

Ja nigdy nie uważałam siebie za świetną aktorkę czy tancerkę, ale zawsze w siebie wierzyłam (…) Nic nie przyszło mi lekko, na wszystko ciężko pracowałam, chociaż nie opuszczało mnie po drodze szczęście. Wciąż się jednak uczę – podkreśla Janoszek.

Natalia pracowała w Bollywood z największymi gwiazdami tamtejszego kina – zna Shaha Rukha Khana i Aishwaryę Rai. Zna także uznawanego za bożyszcze Salmana Khana, z tą znajomością wiąże się pewna wpadka:

Natalia Janoszek opisuje pierwszą rozbieraną scenę w filmie Bollywood

Do dziś wypominają mi moją wpadkę, gdy powiedziałam, że uważam, że jest brzydki – dla mnie nie jest urodziwy – mówi Natalia szczerze.

W rozmowie z Cosmopolitan Natalia Janoszek mówi także o planach związanych z karierą w Polsce, trudnych momentach, z jakimi wiąże się życie w Indiach, traktowaniu kobiet, swoich nadziejach na udział w Coachelli i zbliżającym się festiwalu w Cannes. Całą rozmowę i sesję z gwiazdą znajdziecie w nowym Cosmo – już w kioskach.

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA
scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA
natalia janoszek pt_06_wynik