Natalia Siwiec (37 l.) cały czas przebywa z rodziną w Meksyku i relacjonuje wspólne chwile na Instagramie. Stara się poświęcać jak najwięcej czasu dla rodziny, a przede wszystkim córce.

Natalia Siwiec o Mii

Natalia Siwiec z Mią pozują w świetle księżyca: „Jaka mama taka córka”

Wielu internautów zarzuca celebrytce, że przez ciągłe podróżowanie Mia jest odcięta od rówieśników, nie ma normalnego dzieciństwa i jest rozpieszczana. Natalia dzisiaj napisała, co tak naprawę jej córka robi na wakacjach i co jest dla niej ważne. Na pewno nie ciuszki i drogie zabawki:

Podziwiam tego mojego małego nomada. Największym szczęściem dla niej są rozmowy z ludźmi, poznawanie nowych dzieci, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, pływanie, bieganie po plaży i szukanie domów krabów 💚🙌🏼 #spelnieniemarzeń – pisze Siwiec.

Tak mieszka Natalia Siwiec w Meksyku. Kamienna wanna i boho łóżko z baldachimem

Mia już w tym wieku może pochwalić się sporym gronem fanów. W komentarzach czytamy, że uwielbiają ją oglądać na Instagramie:

Cudna jest , nie rozkapryszona, nie rozpieszczona, super dziewczynka, która kocha zwierzęta

Uwielbiam Was oglądać !!normalna wyluzowana rodzinka, zero gwiazdorzenia ..a Mia z ta torba na plazy ..mnie tak rozśmiesza, ogólnie to najśmieszniejsza dziewczynka

Mia jest przesłodka 😍 wczoraj mieliśmy okazje poznać ja w Panamerze

Cudowna rodzinka, pozytywni, otwarci, wyluzowani ludzie :)) a Mia jest boska, uwielbiam oglądać Wasze stories

Natalia Siwiec z córką w pasujących swetrach.

Natalia Siwiec z córką w pasujących swetrach. Fot.Instagram:nataliasiwiec.official.

Natalia Siwiec z córką Mią

Natalia Siwiec z córką