Mia Raduszewska dziś, czyli 21 sierpnia obchodzi 6 urodziny. Tego dnia Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski opublikowali na Instagramie wzruszające życzenia oraz jej urocze zdjęcia.

Mia Raduszewska zrobiła sobie grzywkę. Natalia Siwiec o niczym nie wiedziała

Córka Natalii Siwiec skończyła 6 lat

Celebrytka napisała, że jej córeczka, mimo że jest już duża, nadal potrzebuje rodziców. Do tego zdradziła, czym interesuje się Mia:

Dziś kończysz 6 lat. Jesteś już tak duża i jednocześnie wciąż takim dzidziusiem potrzebującym mamy i taty🙃 już tak dużo wiesz i jesteś wszystkiego tak ciekawa. Nawet już wiesz, jakie jest twoje przeznaczenie, jesteś kosmitką ze świetnym poczuciem humoru, kochasz modę, śpiew, gimnastykę, granie na pianinie, filmy, zwierzęta, ludzi, naturę… jesteś kreatywną gadułą, która, jak mi dziś powiedziałaś, jest zbyt wrażliwa. Nie zmieniaj się! – czytamy.

Co Natalia Siwiec robi w Polsce po powrocie z Meksyku? Nie próżnuje!

Następnie Natalia wypisała córce życiowe rady, którymi się ona kieruje, między innymi, aby była odważna:

Rozwijaj się i bądź lepszą wersją siebie każdego dnia. Bądź odważna!!! Wiecznie ciesz się z małych rzeczy bo one tworzą największa magię życia i szczęścia. Przyciągaj cudownych ludzi i nigdy nie rezygnuj z siebie ✨Kochamy cię szalenie (wiem, że mówisz, że szalenie nie można bo wtedy się zatracasz),ale właśnie taka jest nasza miłość do ciebie szalona. Każdego dnia dziękujemy, że nas wybrałaś i że możemy doświadczać przebywania z tak cudnym i mądrym człowiekiem który tak wiele nas uczy, będziemy przy Tobie zawsze, będziemy cię wspierać, dodawać ci skrzydeł, pokazywać świat i to jak można żyć. Ddziękujemy, że nas wybrałaś – zakończyła Siwiec.

Mariusz Raduszewki złożył córce znacznie krótsze życzenia, ale tak samo wzruszające: „Kochany Promyczku. Dzisiaj są Twoje 6️⃣🎂urodzinki. Bądź zawsze zdrowa i szczęśliwa i rozświetlaj świat swoją cudowną aurą.  Jestem najszczęśliwszym tatą na świecie. Taka miłość w sam raz idealna”.  – napisał

Natalia Siwiec zorganizowała córce spóźnione urodziny. Mia ucharakteryzowana na kotka

Mia Raduszewska świętuje 6 urodziny w pięknej willi nad basem. Rodzice w tym wyjątkowym dniu zapewnili jej atrakcje między innymi znanego iluzjonistę, który występował już w Dzień dobry TVN, czy w Pytaniu na śniadanie. Dziewczynka mogła cieszyć się prywatnym pokazem sztuczek i magii.

Następnie zaserwowano jej tort. Nie zabrakło wspólnego zdjęcia z rodzicami przy stole.