Natalia Szroeder urządziła na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Fani piosenkarki pytali ją między innymi o to, jak Natalia spędza kwarantannę, chcieli też wiedzieć, ile ma wzrostu i ile waży gwiazda.

Natalia Szroeder zmieniła fryzurę. ZASKAKUJĄCA grzywka!

Ile waży Natalia Szroeder? Ile ma wzrostu?

W 2019 roku plotkarskie media rozpisywały się na temat figury Natalii. Wielu fanów zauważyło, że wokalistka bardzo zeszczuplała. Niektórzy zaczęli się wręcz martwić o jej zdrowie. Internauci pytali, dlaczego Szroeder znika w oczach i prosili, by zaczęła więcej jeść.

Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis i Natalia Szroeder kibicowali na meczu Polska – Izrael (ZDJĘCIA)

Natalia nie komentowała tych uwag. 24-letnia gwiazda zawsze była bardzo szczupła i wcale nie ze względu na diety. Kilka lat temu w jednym z wywiadów mówiła, że je wszystko, na co ma ochotę. Szczególnie lubi przysmaki kuchni kaszubskiej:

Tak, mamy kilka takich potraw bardzo popularnych na Kaszubach. Śledzik m.in. z takimi pulkami – to są takie ziemniaczki gotowane w mundurkach. Jest też taka potrawa, która nazywa się „kaszebsku ciszka”. To jest kasza gryczana i ziemniaki pomieszane razem i to się podsmaża na patelni z boczkiem – opowiadała Szroeder.

Tak wyglądała Natalia Szroeder na początku kariery

Teraz na swoim Instagramie dziewczyna Quebonafide zdradziła, ile waży i ile ma wzrostu. Przy 165 cm Natalia waży 46-47 kg. Waga piórkowa!

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder, fot. Baranowski/AKPA

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder fot. Niemiec/AKPA

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder fot. Kurnikowski/AKPA